64 cm snehu a množstvo dopravných nehôd

V niektorých častiach hlavného mesta USA, vo Washingtone, napadlo viac ako 60 cm! Postupne sa snehová vlna rozšírila aj na územie New Yorku. Pri množstve dopravných nehôd zahynulo viac než 18 ľudí. Snehovú vlnu, samozrejme, sprevádzajú výpadky prúdu, ktoré postihli už takmer 90-tisíc domácností vo Virgínii a štáte New Jersey. Odložené lety, zrušené koncerty a nepojazdné metro. Zatvorené má aj väčšina inštitúcií, miestne zoo a knižnice. Výluky sa týkajú aj metra, ktoré nepremávalo ani vo Washingtone.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

Smiech cez slzy - zakázaná zábava uprostred mesta

To, že sa Central Park ocitol pod viac než polmetrom snehu, potešilo mnohých youtuberov a prívržencov adrenalínových športov! Viacerí sa rozhodli pre športové vyžitie priamo v uliciach New Yorku! Casey Neistat ešte pred rokom dostal skvelý nápad. Snowboardovať priamo v uliciach Big Apple. Prvýkrát to zrealizoval minulú zimu. Vtedy video vytvorili dvaja. Spolu s dvoma kamarátmi a bratom sa rozhodli pre "snowboard party" jazdu si riadne užili! Vo videu sa objaví aj policajná hliadka, ktorá dostala hlásenie pre výtržnosti v uliciach mesta. Ako to dopadlo? Hliadka chalanom plným dobrej nálady ponúkla doprovod :)

Casey o sebe tvrdí, že je priemerný snowboarder, no video zostrihal tak, aby vyzeral lepšie. Zároveň zásane prízvukuje, že video nebolo myslené ako reklama na Jeep. Prosto má svoj offroad, krátky Wrangler veľmi rád, no akejkoľvek kompenzácii zo strany FCA sa nebráni :) Prijal by napríklad ďalší kus, no dodáva, že k tomu chce zosilený predný a zadný nárazník a šnorkel :).

Ja myslím, že za takmer 6 miliónov pozretí v priebehu menej než 24 h si od Jeepu iste niečo zaslúži! Toto totiž nie je Caseyho prvý pokus. So svojim Jeepom a doskou na šialené počasie reagoval rovnako dobre už pred rokom a vzniklo video nižšie. To sa pozeralo bezmála 7 miliónkrát :O  Ak vás zaujíma niečo o Jeepe Wrangler ako ma Casey viac, šup na odkaz.