motointegrator web

MOTOINTEGRATOR.SK je internetový obchod so širokým výberom náhradných dielov pre osobné a úžitkové autá. V ponuke má okrem náhradných dielov aj pneumatiky a vybavenie pre dielne, garáže či kutilské kútiky. Cieľ motointegrator.sk je náročnejší než len lacno a rýchlo predať. Snaha je, aby sa kupujúci spokojný nielen s nákupom, ale kompletnými službami vrátil. Ba dokonca, aby priviedol aj známeho. Také ciele si v dnešnej silnej konkurencií môžu klásť len tí, ktorí to myslia vážne a oproti konkurencii majú v rukách skutočné tromfy. Keďže MOTOINTEGRATOR.SK úzko spolupracuje s veľkou medzinárodnou sieťou autoservisov Q-Service, ktorá má len na Slovensku viac než 70 pobočiek, s dodávkami objednaného tovaru do 24 hodín vám nie je žiaden eshop bližšie, pretože každý Q-Serice je zároveň aj bod dodania! Samozrejme, hlavnou úlohou Q-Service je Váš automobil opraviť, preto ak sa rozhodnete zakúpenú vec si dať aj namontovať, nielenže na náhradný diel získate zľavu, ale získate aj jedinečnú 3-ročnú záruku! Výsledná cena pri tejto voľbe Vás možno príjemne prekvapí a prídete na to, že na eshopoch je lepšie porovnávať komplet službu, teda diel plus servis, nielen samotné diely. Zistiť cenu kompletnej služby je otázkou jednoduchej kalkulácie, s výsledkom ktorej Vás oboznámia operátori Call centra vopred a bezplatne. Stačí ak si zavoláte na 02/3260 2211 alebo na mobilnú linku 0907 917 927, či využijete LIVE CHAT stránky.

Dodávky objednaného tovaru do 24 hodín na ktorúkoľvek z viac než 70 pobočiek na Slovensku? Žiaden eshop s náhradnými dielmi vám nie je bližšie!
mapa q-service-slovensko

Na Slovensku je dnes 72 pobočiek Q-service. Už teraz beznkonkurenčný počet, ktorý navyše stále rastie.

Nová sekcia TESTY JAZDENIEK si získala veľkú obľubu a sledovanosť. Obdobne obľúbenosti jazdených áut u nás, ktoré volí viac než polovica kupujúcich áut v SR. Nečudo teda, že pred tým, než sa rozhodnete kúpiť používané auto, chcete vedieť čo najviac o ich pre a proti. Viacerí z vás si dokonca žiadali, aby sme rozsiahle texty vymenili za atraktívnejšie video. Nie je to tak jednoduché ako by ste si mohli myslieť, ale dnes môžeme konštatovať, že sa to podarilo. Vďaka podpore motointegrator.sk. V spoločnom projekte vám v roku 2015 budeme každý mesiac prinášať dva videotesty jazdeniek. Dúfame, že vás to poteší a hlavne, že mnohým pomôžu.