Aktualizácia bude bezplatná pre zákazníkov, ktorí si nainštalujú aplikáciu MyT, pridajú si do nej svoje vozidlo a aktivujú si službu Toyota Connected. Týka sa to modelov Corolla Hatchback a Touring Sports vyrobených do októbra 2019, Corolla Sedan vyrobených do novembra 2019 a tiež modelov RAV4 vyrobených od októbra do decembra 2019. V prípade modelov RAV4 vyrobených do septembra 2019 je zároveň nutná výmena mikrofónu, bez ktorej by nový softvér nefungoval. Samotná aktualizácia je pri inštalácii aplikácie MyT taktiež zadarmo. Neskôr vyrobené modely už podporujú Apple CarPlay a Android Auto.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov
Aktualizácia sa týka sa majiteľov modelov Toyota RAV4 a Corolla z roku 2019. Budú môcť využiť konektivitu Apple CarPlay a Android Auto. Update vykonajú predajcovia Toyota zadarmo.  
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 9 obrázkov

Aktualizácia oficiálneho softvéru od Toyoty bude preverená, a preto úplne bezpečná. Na oficiálnu aktualizáciu sa vzťahuje aj záruka. Rozhodne sa neodporúča využívať žiadny nelegálny softvér, u ktorého nie je jasné, či nehrozí krádež dát alebo nenávratné poškodenie multimediálneho systému. Aktualizácia softvéru bude dostupná u všetkých predajcov Toyota do niekoľkých týždňov. Potrvá 35 až 150 minút v závislosti od konkrétnej verzie auta. Pre ďalšie modely sa aktualizácia zatiaľ neplánuje.