Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

Pre návštevníkov pripravili zaujímavý program. Vybrané modely si budú môcť vyskúšať na vlastnej koži. Na testovacie jazdy sú pripravené všetky aktuálne modely vrátane i40 FL a i30 FL ako hatchback, kombi aj výkonnejšia verzia Turbo. Technicky zdatnejších návštevníkov určite poteší maketa motora 1,6 T-GDi vyrábaného na Slovensku.
 

Najväčším lákadlom bude celkom nový Hyundai Tucson. Najmodernejšie SUV predstavuje vďaka atraktívnemu dizajnu a vyspelým technológiám ďalší významný krok vpred pre koncern v Európe. Reakcie motoristickej verejnosti sa zhodujú, že nový model je skutočne vydarený dizajnérsky kúsok. Čerešničkou na torte je nový navigačný systém so službami TomTom Live, ktorý majitelia dostanú na 7 rokov bezplatne.

Nová 7-stupňová prevodovka

Nový Hyundai ix20 nadväzuje na predchodcu a ponúka aj všeličo navyše. Osviežený dizajn, nové motory a nové technológie. Hyundai i40 FL posilňuje imidž značky u európskych zákazníkov už od svojho uvedenia na trh. Najnovšie prichádza s modifikovaným dizajnom exteriéru, ktorý zahŕňa novú tvár automobilov Hyundai so šesťuholníkovou maskou chladiča a vylepšenou ponukou motorov so zvýšenou účinnosťou a zlepšenými prevádzkovými vlastnosťami. Zároveň ponúka po prvý raz u značky Hyundai novo vyvinutú 7-stupňová prevodovku s dvomi spojkami pre lepší zážitok z jazdy. Stánok Hyundai sa nachádza v hale B2.