Viceprezident Google, Benjamin Sloss, vie ako potešiť manželku. Na narodeniny ju zobral do Talianska, aby si zajazdil na jeho Ferrari 599 XX, na mieste jej však daroval novučičké Ferrari FXX K.

Benjamin si kúpil žlté Ferrari 599 XX v aukcii na pomoc obetiam zemetrasenia Emília v roku 2012. Manželke nahovoril, že si na narodeniny zajazdí s 599 XX vo Fiorane. Christine bola nadšená, no nevedela čo sa chystá. V Maranelle jej Benjamin ukázal auto pod plachtou a nebolo to Ferrari 599 XX, pani Slossová dostala novučičké žlté Ferrari FXX K!

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Na auto sa len tak nepozerala, ale nasadla a prevetrala ho na testovacej trati vo Fiorane. Jej najlepšie kolo malo hodnotu 1:20,6 a za rekordom trate, ktorý drží práve 1023 koňové Ferrari FXX K zaostala len 3 sekundy. Christininu jazdu si môže pozrieť na hodinovom videu. Potom išli spolu s manželom na ďalšiu akciu Ferrari XX Projects v Spa Francorchamps. Benjamin vo Ferrari 599 XX a Christine vo Ferrari FXX K. Dokonca sa aj stretli na trati (druhé video v čase 2:49).

Zdroj: carscoops.com