Jesenna akcia rucnej umyvarky KV detail

Súčasťou prípravy auta na jeseň/zimu je kvalitné ručné umytie a zbavenie karosérie rôznych nánosov z leta tzv. dekontamináciou laku.

Nezabudnite na vosk

Jesenná akcia obsahuje v prvom rade dôkladné umytie. To začína predumytím od najväčších nečistôt. Tiež vystriekaním priestoru za kolesami, šetrným, ale účinným umytím karosérie pH-neutrálnym šampónom s rukavicou z ovčej vlny a následnú dekontamináciu laku. Tá zas hravo odstráni tzv. "traffic film" (cestný film na laku - mikročastice asfaltu, brzdného prachu, náletovej hrzde a i.). Kúra pokračuje aplikáciou špeciálneho odmastňovača, ktorý odstráni zvyšky starých voskov, následnú aplikáciu tuhého karnaubského vosku. Čistenie interiéru pozostáva z vysávania interiéru a kufra, čistenia plastov a okien. Na čelné sklo používajú v ručnej autoumyvárni KV Detail špeciálnu leštiacu pastu, ktorá znižuje zarosenie zvnútra. Zvonku na odmastené a dokonale vyčistené čelné sklo aplikujú tekutý stierač.
Ak na laku nájdú iný nedostatok, školený personál Vás upozorní a navrhne riešenie. Ak túžite po extra silnej ochrane laku, môžete požiadať o 2 vrstvy vosku za príplatok len 15 eur. V prípade umývania pH-neutrálnym šampónom vydrží takáto ochrana bez problémov do jari.

Jesenna akcia rucnej umyvarky KV detail

Na umývanie karosérií používajú v KV detail vždy len PH neutrálne šampóny.

Galéria

Galéria: 6 obrázkov

S voskovaním majú mnoho skúseností, s prípravou laku pred voskovaním tiež, vďaka čomu samotný vosk vydrží čo najdlhšie. Jesenná akcia začína 5.10. a potrvá takmer do Vianoc. Ozvite sa na 0907 079 922 alebo na info@kvdetail.sk. Sídlia v známom a dostupnom Hoteli Bratislava na Seberíniho 9 v Bratislave.

Jesenna akcia rucnej umyvarky KV detail

Kompletný program prípravy auta na jeseň/zimu od ručnej umyvárky KV detail