Tankovanie:

Aplikácia slúži primárne na zapisovanie tankovania, čím získavate informáciou o celkových nákladoch na palivo a hlavne priemernú spotrebu vozidla. Ďalej môžte vidieť výkyvy cien paliva hlavne ak cestujete väčšie trasy alebo zahraničie. Z týchto nazbieraných dát si viete potom zobraziť grafy.


Náklady:

Ďalšia vlastnosť aplikácie je písanie nákladov na vozidlo, je možne zadefinovať ľubovoľné kategórie nákladov ako napr. parkovanie, servis, daň a pod... Táto možnosť je výborna pre dovozcov jednotlivo dovezených vozidiel aby mali v jednej aplikáci kompletný prehľad o nákladoch spojených s daným vozidlom. Je to lepší a komfortnejší pocit mať takto všetko pod jednou aplikáciou, ako niekde popísane v zošite ako za starých čias ;-)


Jazdy:

Tretia nemenej zaujímavá funkcia sú Jazdy. Tu si píšete cesťáky, teda súkromná alebo firemné jazdy. Táto funkcia má veľký potenciál, pretože chce do budúcnosti zakomponovať  automatické spúšťanie jázd, čo by mohlo zabezpečiť zjednodušenie monitorovania firemných vozidiel zamestnancov , taktiež export do účtovníctva, atď...

Z vlastnej skúsenosti z aplikáciou po dlhšom ukladaní údajov si začne uvedomovať aká je reálna spotreba v zime/lete, aký je rozdiel medzi "ťažkou nohou na plyne", alebo prevádzkou čisto mimo mesto, alebo len v obci... Predpokladáme, že málokto má svoje jazdenie takto krásne zdokumentované bez toho, aby použil pero a papier.


Budúcnosť aplikácie ?

#. Android aplikácia
#. Scann bločku s priamym s vyparsovaním dát a automatickým zápisom tankovania
#. Automatizácia jázd z GPS a samospúšťanie
#. Monitoring vozidiel
#. Vernostné zľavy, prípadne lacnejšie palivo na vybraných benzínkach?

Zaujimavé súťaže o hodnotné ceny pre motiváciu.


Aktuálne sme najsťahovanejšia aplikácia v slovenskom Appstore, tak držte palce aby nám tá pozícia vydržala čo najdlhšie.