Little D-efender

Prvý balíček nesie názov Little D. Už na pohľad je jasné, čo D znamená. Jimny Defender pripomína rozdelenými prednými svetlami, vyšším predným nárazníkom a prednou maskou, ktorá je akoby vytrhnutá z originálu. Podoba pokračuje ďalej, pričom v zadnej časti vidíme minimalistické zadné svetlá a odkryté rezervné koleso. Čerešničkou sú terénne pneumatiky a disky. 

Originálny Jimny

Little G-Wagon

Podobne, ako súčasný Mercedes G, aj Little G („litl dží“ znie ako dosť dobré raperské meno) vyznieva skôr luxusne, ako terénne. Väčší predný lakovaný blatník navodzuje dojem skutočnej krabice a rozhodne by to chcelo inú farebnú kombináciu. V bielej vyzerá Little G veľmi lacno. Možno v takej čiernej s červenými doplnkami by to mohla byť už úplne iná frajerina.

DAMD upravuje iba zovňajšok Jimnyho. Interiér a podľa všetkého aj motor by mali ostať bez zásadných úprav. Žiaľ, informácii je málo. Bodykit sa bude predávať všade tam, kde aj Jimny, a to od budúceho roku. Najdôležitejšiu vec – cenu však nevieme. Ak si chcete popozerať nejaké podrobnosti tohto japonského úpravcu, tu je ich adresa: https://www.damd.co.jp/products/suzuki/ No zaujímalo by ma, či si takú drobnú extravaganciu na Slovensku niekto dopraje. Nezabudnite sa vyjadriť v našej ankete, ktorá tvár Jimnyho sa vám páči najviac?

KTORÝ JIMNY SA VÁM PÁČI NAJVIAC?
  • Originál ( 12% )

     

  • Little D ( 64% )

     

  • Little G ( 23% )

     

Odpovedalo 209 ľudí  

Foto: Japan Bullet