V prvom rade treba spomenúť, že sa žiaľ jedná len o optickú úpravu. Samozrejme, tá sa vydarila viac než dobre. Základným znakom úpravy je oranžová farba strechy, ktorá v kontraste so sivou farbou tvorí veľmi peknú kombináciu. Oranžová však neostala len strecha, ale aj náduch na predných blatníkoch a brzdové strmene...

Zo všetkého najviac však upúta úplne nový body kit, ktorý výzorom pôsobí úplne nenápadne a to aj napriek tomu, že bol rozšírený o 35 mm. V zmysle starého známeho - kolesá robia auto - sa na vec pozerali dizajnéri aj v tomto prípade. Mohutné blatníky totiž vypĺňaju naozaj pekné kolesá KAHN RS 600, ktoré je možne si objednať v rozmeroch od 20“ až do 22“. Ako to už býva zvykom, v rámci firmy Kahn Design je možné previesť aj individuálne zmeny v interiéry.

Samozrejme, ako ste si všimli, táto úprava nie je o žiadnom naháňani sa za neuveriteľnými výkonmi. Mám však pre vás dobrú správu. Ak by ste mali o podobnú úpravu záujem, navštívte firmu MM Racing, ktorá je výhradným predajcom Kahn Design na slovensku. Tam vám pomôžu aj s tým výkonom... :-)