Úpravca Novitec patrí k tým, ktorí sa väčšinou prikláňajú k decentnejším dizajnovým úpravám. Na rozdiel od Mansory, ktoré ide Need For Speed Underground 2 štýl. Aj keď decentnosť tu treba brať s rezervou. Novitec pridal disky MCI s rozmermi 21 palcov vzadu a 20-palcové vpredu. V ponuke si môžete vybrať karbónové krídelka na prednom blatníku, bočné prahy, okolie predných svetiel, predný spliter, zadný spoiler a difúzor. To všetko je vyhotovené v karbóne a k predvádzacej bielej farbe to vyzerá výborne. 

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 9 obrázkov

3 výkonové stupne

Ako už dokázal nespočetne YouTube videí, 720S netrápi nedostatok výkonu. Ak však chcete, aj s týmto vám Novitec pomôže. K dispozícii sú tri balíčky úprav. Ten najbláznivejší napumpuje výkon za pomoci upravenej riadiacej jednotky a výfukového systému až na 806 k a 878 Nm! Ostatné dva sa „uskromnili“ so 773 k a 849 Nm, respektíve 791 k a 863 Nm. Najvýkonnejšia verzia vystrelí z 0 na 100 km/h za 2,7 sekundy a na 200 km/h za 7,5 s. Maximálna rýchlosť je 346 km/h.

Ak sa v promo videu započúvate, popri bombastickej muzike budete počuť aj nový výfuk z nerezovej oceli, ktorý dokonca strieľa aj plamene! Cenník zatiaľ nie je známy, ale lacné to nebude. Ak by ste boli majiteľom, siahli by ste po upgrade?

Zdroj: Novitec, carscoops.com