Carat Tuning Party, ako jediná akcia, ponúka najviac disciplín motoršportu ako drift, šprint a slalom, tiež show&shine, dB Drag - všetko na jednom mieste. K tomu navyše najväčšiu party, ktorú by si nemal nechať nik ujsť. Poďme sa v skratke pozrieť, čo je pre vás na tento rok pripravené. Začneme s novinkami...

Carat má špičkové drifty a Drift taxi

Carat má špičkové drifty a Drift taxi

Po prvý krát sa na Carate predstaví prvý oficiálny slovenský Show&Shine šampionát Chevron Tuning Battle 2012 – môžete sa tešiť na tie najkrajšie autá zo slovenska a okolitých krajín.


Každého určite poteší nová služba Drift Taxi, vďaka ktorej si môžete užiť jazdu na sedadle spolujazdca vybraného driftérskeho špeciálu.

Ďaľším prekvapením bude trochu netradičný a šialený šprint vrtulník VS. auto, ktorý určite spestrí už ja tak napäté šprinty. Vrtulník bude okrem šprintu pripravený ako Aero Taxi, takže okrem drift taxi si môžete užiť aj trochu adrenalínu z lietania.


A aby toho náhodou nebolo málo, organizátori pozvali rakúsky low rider Porno Benz, ktorý sa roztancuje počas soboty.

Po organizačnej stránke je pripravená novinka v podobe otvorenia druhej brány na vjazd.  Tento rok brány letiska otvoria už od 14h. Veľmi dôležitá informácia ale pre všetkých je, že druhá brána bude určená výhradne pre majiteľov vstupeniek z predpredaja, ktorý je už teraz spustený na na nasledovnom linku cez Eventim portál -
http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/carat-tuning-party-piestany-letisko-35927/event.html


Cena vstupenky v predpredaji je 13 eur a na mieste 15 eur.

Sobota bude výhradne patriť všetkým profesionálnym disciplínam, ktoré sú v takejto koncentrácii sústredené jedine na Carat Tuning Party:

2. kolo King Of Drift Slovakia 2012

2. kolo Slovenského šprintérskeho šampionátu 2012

3. kolo Racing Tuning Battle 2012 (v minulosti známe ako Show&Shine)

ProRacing slalom – dĺžka slalomu viac ako 1 km

dB Drag

najväčšie klubové parkovisko na Slovensku – kluby sa už môžu registrovať cez email carattuningparty@gmail.com