Zastupenie APR pre Slovensko ma firma HPS (www.h-p-s.sk)

Všetky komponenty a úpravy značky APR prejdú všemožnými skúškami a nekompromisnými testami.

Predvádzacie vozidlo upravil tím HPS (www.h-p-s.sk) v dielni AUTOCITY VRBOVÉ s.r.o., u autorizovaného predajcu automobilov značky Škoda. Uvedené výkonové parametre motor dosiahol vďaka softvérovej úprave riadiacej jednotky ECU Upgrade Stage I od firmy APR. Táto úprava je určená pre sériové auto. Netreba vykonať žiadne ďalšie úpravy motora. Pre dosiahnutie maximálneho výkonu bola použitá palivová mapa určená pre 98 oktánové palivo. Pôvodné sériové sacie potrubie nahradili novým APR Carbon Fiber Intake System, ktoré pri zachovaní adekvátnej filtrácie zvyšuje výkon primárne zlepšením priechodu vzduchu cez celý sací trakt. K výraznému zlepšeniu jazdných vlastností aj vzhľadu prispeli úpravy ako výmena sériových pružín za 30 mm nižšie a tvrdšie značky Eibach. Vzhľad vylepšila inštalácia rozširovacích podložiek hrúbky 15 mm vpredu a 25 mm vzadu, taktiež Eibach.

Zastupenie APR pre Slovensko ma firma HPS (www.h-p-s.sk)

Produkty APR majú skutočne špičkovú kvalitu a skvelý dizajn. Je zrejmé, že sa jedná o prémiové produkty vyvinuté kvalifikovanými ľuďmi.

Montáž výstuh na tunel výfuku a spodnú časť C stĺpika zabezpečili www.vystuhy.sk. Na vývoji hliníkových výstuh sa tím HPS aktívne podieľal a je ich autorizovaný predajca. Výstuhy slúžia primárne na potlačenie nedotáčavosti vozidla a zvýšenie torznej tuhosti karosérie. V prípade potreby vedia výstuhy upraviť a vyrobiť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Zastupenie APR pre Slovensko ma firma HPS (www.h-p-s.sk)

Každý balík úprav obsahuje úplne všetky dielce potrebné pre realizáciu úpravy. Pri kúpe produktov APR netreba dokupovať, či zháňať žiadne tesnenie, skrutky, medzikusy... Stačí len namontovať a užívať si jazdu.

Počas zimy 2015/2016 je naplánovaná ďalšia séria úprav Škodu Octavia RS350 APR. Na zozname sa nachádzajú položky ako inštalácia samosvorného diferenciálu, úprava výfukového systému a riadiacej jednotky ECU Upgrade Stage II. Sériové komponenty ako spojková sada, medzichladič, podvozok, brzdy a stabilizátory nahradia kvalitnejšími a efektívnejšími komponentami.

Prečo si dať upraviť auto v HPS?

Ak chcete zvýšiť výkon svojho auta, zlepšiť jeho jazdné vlastnosti alebo vzhľad, v HPS ste na správnej adrese. Dokážu nie len poradiť, ale aj poskytnúť kompletné riešenie úpravy vozidla, ktoré vám môže ušetriť čas, starosti a peniaze. Ponúkajú nie len predaj jednotlivých komponentov od renomovaných výrobcov, ale aj kompletný servis a vykonanie všetkých potrebných prác spojených s úpravami. Sú oficiálnym a zároveň jediným dealerom produktov firmy APR LLC (www.goapr.com) pre Slovenskú republiku.

Prečo voliť americký APR pre nemecké auto?

Voľba na komponenty a expertízu americkej APR neprišla náhodou. Okrem toho, že APR sa špecializuje len na úpravy pre koncern VW Group, ponúka úpravy najvyššej kvality s bezkonkurenčným pomerom cena/výkon. Filozofia firmy je založená na vysoko profesionálnom prístupe k vývoju a testovaniu ich úprav, ktorú nazývajú "Výkon bez kompromisov".
 

APR v USA založili v roku 1997. Firemnou filozofiou sú inovácie, integrita a excelentnosť. Cieľom je poskytovať aftermarketové softvérové aj hardvérové produkty s najvyššou kvalitou spracovania, technického prevedenia a použitých materiálov pre automobily skupiny VW Group. Prevažná časť jej softvérových úprav je určená pre benzínové modely.
 

Firma APR si všetky svoje softvérové aj hardvérové úpravy vyvíja sama. Sú navrhované tak, aby sa navzájom podporovali a spolu tvorili dokonale fungujúci celok. Každý softvér aj komponent podrobujú záťažovému testovaniu na skúšobnej stolici, kde je vystavený extrémnym podmienkam. K zákazníkovi sa tak dostane len spoľahlivý produkt najvyššej kvality. Pri vývoji a testovaní sa skúma aj dopad na životnosť a spoľahlivosť ostatných sériových komponentov vozidla. Ku každej úprave poskytuje firma APR na základe typu úpravy užívateľský alebo montážny manuál. Je v nich podrobne popísané a na názorných obrázkoch vysvetlené všetko, čo zákazník potrebuje vedieť o ovládaní softvérových úprav prostredníctvom páčky tempomatu alebo postupe montáže pri výmene hardvérového vybavenia vozidla. APR hardvérové vybavenie je robené systémom "Bolt on". Znamená to, že padne presne na miesto pôvodného komponentu a tým pádom nie sú potrebné žiadne zásahy do konštrukcie vozidla. Všetky potrebné konzoly, spojovací materiál, hadice atď. dodávajú spolu s komponentami.

Vďaka firme HPS sú úpravy značky APR dostupné konečne aj na Slovensku.

Kontakt:
Meno: Ing. Igor Voštiar
mobil: +421 904 28 72 72
email: apr@autocity.sk
web: www.h-p-s.sk
Adresa:
AUTO CITY VRBOVÉ, s.r.o., 
Nám. J. Emanuela 310/26
922 03 Vrbové

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 9 obrázkov

V čom je APR iná ako ostatné spoločnosti?

Je to bezpečnosť, záruka a garancia vrátenia peňazí:
 

Limited Lifetime Warranty: Všetky APR úpravy riadiacej jednotky zahŕňajú doživotnú záruku na nahraný softvér a kedykoľvek sa objaví nová verzia softvéru, máte možnosť prehrania novej verzie bez ďalších poplatkov.
30 Day Money Back Guarantee: Všetky APR úpravy riadiacej jednotky zahŕňajú možnosť vrátenia originálneho nastavenia a peňazí do 30-tich dní. Ak budete z akýchkoľvek dôvodov nespokojní s touto úpravou, budú Vám vrátené peniaze a vaše auto dostane späť originálne nastavenie riadiace jednotky.
Torque Management: hrá veľkú úlohu v tom ako je vozidlo schopné preniesť vysoký krútiaci moment na vozovku, hlavne v prípade prudkej akcelerácie a zaradeným nízkym prevodovým stupňom. Hlavne autá s vysokým nárastom krútiaceho momentu, ktorý poskytujú úpravy riadiacej jednotky APR ECU a predným náhonom môžu trpieť nadmerným preklzovaním kolies. Funkcia Torque Management pomáha minimalizovať tento nepriaznivý jav a maximalizovať trakciu a dopredné zrýchlenie vozidla. Vodič tak môže naplno a bez kompromisov využiť masívny nárast výkonu a krútiaceho momentu bez toho, aby strácal čas a ničil pneumatiky pri nekontrolovateľnom prešmykovaní kolies. 
Clutch Protection: Niektoré úpravy riadiacej jednotky už na úrovni ECU Upgrade Stage I ponúkajú taký nárast krútiaceho momentu, ktorý môže byť nad sily spojky a môže dôjsť ku jej prešmyknutiu. Čo sa týka nových sériových spojok, tie s tým ani pri takomto náraste krútiaceho momentu problém nemajú. Zväčša sa jedná o staršie zodraté spojky, samozrejme záleží na štýle jazdy. Pre ľudí, ktorí nechcú meniť spojku APR vyvinulo špeciálny softvér navrhnutý tak, aby poskytoval rovnaký maximálny výkon ako ECU Upgrade Stage I, zachoval maximálny krútiaci moment pri nízkych otáčkach a zároveň redukoval alebo úplne eliminoval prešmykovanie spojky. Tieto špecifické nastavenia sú dostupné s rôznymi hodnotami maximálneho krútiaceho momentu, sú však nižšie ako pri štandardnej úprave na ECU Upgrade Stage I.

Všetky APR úpravy sú kódované, aby nebolo možné ich odcudzenie inými spoločnosťami. APR EMCS programy a vlastnosti:

APR patentovaný systém EMCS, Enhanced Modular Chipping System prináša možnosť výberu programov a funkcií pre Vašu sériovú riadiacu jednotku bez nutnosti dokupovania ďalšieho externého zariadenia. Ostatné spoločnosti sa pokúsili napodobniť EMCS neohrabaným prídavnými prepínacími zariadeniami, ktoré iba nahrádzajú alebo násobia časti základného nastavenia. Avšak EMCS má schopnosť kompletne prepísať celý kód palivových máp, takže každá mapa má jedinečnú a kompletnú sadu precízneho nastavenia. APR EMCS funkcie a programy je možné aktivovať jednoducho cez páčku tempomatu, pričom táto páčka bude stále slúžiť ako ovládač tempomatu.

Program Switching: Dovolí užívateľovi meniť štyri rôzne nastavenia motora a funkcie, bez nutnosti mať externý hardvér.
Mode: Vybraním sériového nastavenia, je riadiaca jednotka resetovaná do pôvodného továrenského nastavenia. Motor tak pôjde presne tak, ako pred úpravou APR.
APR Performance Modes: APR ponúka možnosť nastavenia na konkrétne palivá, od bežných prémiových až po závodný benzín. Každé nastavenie je kompletne prekalibrované tak, aby maximálne využilo danú oktánovú špecifikáciu paliva.
Valet mode: Tento ekonomický mód od APR chráni Vaše vozidlo, aby sa z neho nestala nákladná hračka pre výnimočné osoby. Aktivovaním tohto módu sa zníži výkon, maximálne otáčky aj maximálna rýchlosť.
Fault Code Erase: Táto schopnosť dovolí užívateľovi zmazanie a resetovanie chybových hlásení a adaptáciu riadiace jednotky bez nutnosti použitia špeciálnych zariadení.
Security Lockout: Možnosť uzamknutia jednotky predíde zneužitiu APR EMCS funkcií neautorizovanou osobou. Ak je táto funkcia zapnutá, EMCS nebude viditeľná kým sa nevyvolá zadaním 2-4 miestneho hesla.
Anti-Theft: Ak je aktivovaný, tak funkcia Anti-Theft znefunkční štartér a to aj keď je originálny kľúč v zapaľovaní. Vozidlo tak bude znehybnené do doby, než sa zadá bezpečnostné 2-4 miestne heslo.
APR Left Foot Braking: Dovolí Vám viac kontroly nad plynovým pedálom. U sériového motora je prerušený signál od plynového pedálu, ak sa zošliapne zároveň plynový aj brzdový pedál. Left Food Braking je častá technika používaná v motoršporte a umožňuje vodičovi prevziať kompletnú kontrolu nad autom, ktorá sa môže na závodnej dráhe veľmi hodiť. Túto možnosť je možné na želanie nepovoliť.
Acceleration Enhancements: Okrem vylepšení výkonu a krútiaceho momentu boli inžinieri v APR schopní vďaka ďalšiemu dolaďovaniu zrýchliť čas pri akcelerácii. Zmenšilo sa oneskorenie zapaľovania, ktoré viedlo k lepšej odozve od pedálu, bez toho aby sa ovplyvnila jeho citlivosť
Increased Fuel Economy: APR úprava riadiacej jednotky berie veľký ohľad na niekoľko parametrov spojených so spotrebou paliva, zvlášť potom v režime jazdy po diaľniciach alebo pri pomalšej jazde. V závislosti na kvalite paliva a Vašom jazdnom štýle môžete očakávať mierne zníženie spotreby.
Speed Limiter: APR úprava riadiacej jednotky zvyšuje obmedzovač rýchlosti tak, aby Vás neobmedzoval pri bleskových prejazdoch na pretekárskych okruhoch alebo na diaľniciach, kde by Vás tento limiter mohol dosť obmedzovať a kaziť Vám tak Vašu zábavu.
Kontakt:   Adresa:
Meno: Ing. Igor Voštiar
Tel.č.: +421 904 28 72 72
Email: apr@autocity.sk
Web: www.h-p-s.sk
  AUTO CITY VRBOVÉ, s.r.o., 
Nám. J. Emanuela 310/26
922 03 Vrbové