Majiteľ týchto dvoch kúskov vymenil štandardne dodávané 20 palcové kolesá za niečo väčšie. Niečo oveľa väčšie. Ako sa vám páči Camaro na 32 palcových kolesách? Ktovie kam chcel tvorca týchto takmer nepoužiteľných príšer ísť. Pravdepodobne sa ďaleko nedostal.

Camaro s týmto priemerom kolies sa na muscle car vôbec nepodobá. Skôr má bližšie k traktorom, ktorých rozmery diskov sa pohybujú nad 35 palcov. Priemer týchto obrích kolies je spolu s pneumatikou v prepočte takmer 90 cm. Môžeme ich prirovnať k bežnej uhlopriečke LCD televízora, k výške domácich spotrebičov alebo k štandardnej barovej stoličke. Zohnať takéto kolesá, teda nie len disky, ale aj pneu určite nebolo ľahké, obuť ich ešte ťažšie.

Iste vás zaujíma aj cena tohto šialenstva. Nuž, dobre si sadnite, nech vás nevystrie. Jeden disk s týmto priemerom stojí viac než 17 000 dolárov. 32 palcové nádhery sú zatiaľ najväčšie v ponuke pre použitie na osobné autá. Ak vás to trošku zaujíma, pozrite si stránku http://acewhips.blogspot.com/. Ponuka začína na 20" diskoch, ktoré môžete mať už od 700 dolárov za kus. Pre zaujímavosť ešte pridám cenu pneumatiky šialených rozmerov. 30" guma s rozmermi 255/30 R30 stojí 380 dolárov za kus... Čo poviete? Dobrý spôsob, ako prehajdákať hŕbu peňazí doslova nezmyselne? Alebo máte ešte lepšie tipy?