Tohto roku sa blíži do kín ďalší film zameraný na zmysly fanatikov do áut. Ďalší autičkársky film je OverDrive, ktorý je plný akcie a predstavia ho v lete. A nie, nie je americký, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať, ale francúzsky. Režíruje ho Antonio Negret, scenár napísal Michael Brandt a Derek Haas. Vo filme zahviezdia Scott Eastwood, Freddie Thorp, Ana de Armas a Gaia Weiss. Neviem si pomôcť, ale dúfam, že nepôjde len o lacnú kópiu F&F, ale poteší všetky zmysly automobilových fanatikov. Pozrite si trailer, nevyzerá to vôbec zle! :)

Akčné filmy s autami sú mimoriadne úspešné. Svoje o tom vedia aj tvorcovia série F&F.

Scenár je známa pesnička

V autičkárskych filmoch sa fakt veľa vymyslieť nedá. Filmy musia zaujať aj bežného konzumenta. Preto príbeh bude podobný ako v ostatných známych filmoch. Medzi dve hlavné postavy patria bratia Andrew a Garrett Fosterovci (Scott Eastwood a Freddie Thorp). Títo dvaja bratia sú pekné kvietky. Ich prácou je kradnutie áut, avšak nielen takých obyčajných, ale tých najdrahších (tak trochu ako Gone In 60 Second). Samozrejme, dostali kšeft na miliónové auto -  Bugatti z 30. rokov niekde na juhu Francúzska.... Aby to nebolo len o autách a bolo to masovo úspešne, samozrejme do filmu potrebujeme aj krásne ženy, a to v podobe Any de Armas, ktorá si zahrá Stephanie. Druhou kráskou na pľaci je Gaia Weiss v roli Devin. Aby to nebolo suché, zapletieme do celého deja vplyvné podsvetie, ktoré si autá objednalo. Ako v každom príbehu, ani tu nesmie chýbať zápletka, takže je možné, že chlapci hneď v úvode pokašlú nejaký kšeft, z čoho sa po celý film budú snažiť dostať. 

Na prvých snímkach to vôbec nevyzerá zle. Len dúfam, že film nebude preplnený totálne nereálnymi scénami. Na veľa výbuchov, strelieb a inej akcie sa pripravte už teraz... Aj tak si tento film veľa z nás pozrie len kvôli autám. :) 

Zdroj: IMDB 

ĎALŠÍ FILM PRE AUTIČKÁROV PRÍDE KONCOM LETA. BUDE BABY DRIVER DOBRÝ?

ĎALŠÍ FILM PRE AUTIČKÁROV PRÍDE KONCOM ...

Dať hlavnému hrdinovi meno Baby je patetické. Chlapček, ktorý má cca 20 rokov, je hneď "najlepší" únikový vodič pre ...

13. 03. 2017
DO KÍN PRIŠLO RÝCHLO A ZBESILO 8 - VYHRAJ PREDSTAVENIE VO SVOJOM MESTE

DO KÍN PRIŠLO RÝCHLO A ZBESILO 8 - VYHRAJ ...

Dominic Toretto (Vin Diesel) opäť exceluje. V jednej z najúspešnejších filmových sérií je síce možné čokoľvek, ale ...

13. 04. 2017