Na druhom kole Slovenského Okruhového Pohára nechýbal ani tím Kart1 Arena Racing. Na maďarskom okruhu Pannonia Ring sa 4. mája 2017 predstavila trojica, ktorá pretekala v dvoch triedach. Ivan Lexa a Veronika Vanyová štartovali  na Lotusoch Elise v triede do 1600 cm3, Tímea Glossová s Mazdou MX-5 Cup zase v Inter Cars MX-5 Cupe.

Ivan Lexa tesne pred štartom

Ivan Lexa vybojoval v prvých pretekoch vynikajúce druhé miesto, keď mu prvé ušlo iba o 0,1 s. V druhých pretekoch sa však trápil s technickými problémami, tým pádom prišiel do cieľa na štvrtom mieste. V súčte bodov však obsadil na Pannonia Ring Digmia Day celkové tretie miesto.

Veronika Vanyová pred pretekmi

Ďalšou pretekárkou Kart1 Arena Racing bola v triede do 1600 cm3 Veronika Vanyová. V obidvoch sa predrala na tretie miesto. V súčte bodov za dve tretie miesta z pretekov získala teda pekné celkové štvrté miesto.

Mazda MX-5 Cup Tímei Glossovej

Tímea Glossová štartovala v Inter Cars MX-5 Cupe. Hoci jej kvalifikácie veľmi nevyšli, v obidvoch pretekoch predviedla výborné štarty a posunula sa tak o niekoľko priečok dopredu. Ranné aj popoludňajšie preteky dokončila v silno obsadenom MX-5 Cupe na piatom mieste. Rovnako aj v súčte bodov za celé podujatie získala piate miesto.

Ďalšie kolo Slovenského Okruhového Pohára sa koná 1. júna 2017 na Slovakia Ringu. Tím Kart1 Arena Racing tam nebude chýbať.

SLOVENSKÝ OKRUHOVÝ POHÁR POKRAČOVAL NA PANNONIA RINGU

SLOVENSKÝ OKRUHOVÝ POHÁR POKRAČOVAL NA ...

Slovenský Okruhový Pohár pokračoval druhým podujatím Pannonia Ring Digmia Day vo štvrtok 4. mája 2017. Úzky ...

07. 05. 2017
TOTO SÚ TRAJA JAZDCI KART1 ARÉNA PRE SEZÓNU 2017

TOTO SÚ TRAJA JAZDCI KART1 ARÉNA PRE ...

Kart1 Arena, to nie sú len motokáry. Pod hlavičkou pretekárskeho tímu Kart1 Arena Racing začali minulú sezónu pretekári ...

27. 03. 2017