Predstavujeme jazdcov MX-5 Cupu: #919 Tibor Gloznek

Tibor v akcii v Mazde MX-5 Cup číslo 919

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov
Tibor Gloznek žije motoršportom, nájdete ho za volantom motokáry, v aute na slalome, alebo v pretekárskom špeciáli na okruhu. Všade patrí medzi špičku, ani MX-5 Cup nie je výnimkou.

Okruhy, slalom aj motokáry

Tibor si z ničoho nerobí ťažkú hlavu a všetko berie s úsmevom na tvári. Môžete ho stretnúť takmer na každom motoristickom podujatí, kde keď nejazdí, tak je aspoň divák. Ale on väčšinou jazdí. Je jedno, či sú to okruhy, slalom, alebo motokáry. Do čoho sadne, s tým patrí medzi najlepších. Neraz vycvičí aj o generáciu mladších. V MX-5 Cupe jazdí od samého začiatku. Mohli by sme ho nazvať pionierom Cupu, pretože ako jeden z mála odjazdil kompletnú prvú sezónu.

Predstavujeme jazdcov MX-5 Cupu: #919 Tibor Gloznek

Tibor je špičkový pretekár, potvrdzuje to aj v MX-5 Cupe

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

A nielen že odjazdil, ale on prvú sezónu MX-5 Cupu aj vyhral! Mal silného súpera v podobe Lukáša Koníka, ale svojou typickou energickosťou a dobrou náladou dotiahol sezónu do víťazného konca. Aj túto sezónu, druhú v MX-5 Cupe, patrí Tibor medzi absolútnu špičku. Hoci je pole silné a nik nemá nič isté, Tibor sa nevzdáva a vždy ide do pretekov naplno. Tvrdé súboje koleso na koleso, široká špička na vyrovnanej technike, to robí MX-5 Cup krásnym a plným zaujímavých súbojov. Výmena pozícií aj niekoľkokrát za kolo, to je korenie MX-5 Cupu. Tibor je vynikajúci pretekár i človek. Aj túto sezónu má veľkú šancu opäť MX-5 Cup vyhrať. Ako to dopadne? Na to si budeme musieť počať skutočne až do posledných pretekov v októbri na SlovakiaRingu... :)
 

Podrobnosti o seriáli nájdete na www.mx5cup.sk

Foto: Jakub Rovný