RaceStar

Tomáš Bizub vďaka RaceStar jazdil v Swift Cup Europe, kde vybojoval titul Majstra Európy

Si mladý? Si rýchly? Neváhaj, prihlás sa do RaceStar a bojuj o miesto v okruhovom aute na sezónu 2016!

Kvalifikácia v troch motokárových halách

Do RaceStar 2016 sa môže prihlásiť ktokoľvek vo veku od 14 do 25 rokov (tzn. s dátumom narodenia medzi 1.1.1991 a 31.12.2001), stačí mať chuť, talent, vytrvalosť a ochotu na sebe pracovať, registrácia je zadarmo. Kvalifikácia beží od 15.2. v troch motokárových halách: v Kart 1 Arene v Bratislave, v Scuderia Kart v Žiline a v Karting Arene Plešivec. Jazdci môžu vylepšovať časy až do 10.3. Potom 25 najlepších postúpi do dvojdňového Finále v Kart 1 Arene a na Slovakia Ringu.

RaceStar

25 najlepších jazdcov z 3 slovenských motokárových hál postúpi do finále

Vo finále sa stretne 75 jazdcov, 25 Slovákov, 25 Nemcov a 25 Maďarov, ktorí ak sa chcú zúčastniť finálových dní, musia zaplatiť poplatok 100 eur. Počas prvého dňa, 20.3. absolvujú finalisti kvalifikačné jazdy na motokárach v Kart 1 Arene, preveria svoje teoretické vedomosti v teste z oblasti motoršportu a nakoniec si zmerajú sily na profesionálnom pretekárskom simulátore.

RaceStar

V superfinále jazdci nasadnú do pretekárskych áut

Počas druhého dňa, 21.3. finalisti zavítajú na Slovakia Ring, kde ich budú čakať kamerové skúšky v prítomnosti profesionálneho štábu. Potom absolvujú fyzické testy a jazdu zručnosti. Stretnú sa s Štefanom Rosinom, ktorý už druhý rok podporuje Race Star a Tomášom Bizubom, úspešným absolventom RaceStar 2015, ktorý vyhral Swift Cup Europe. 15 najlepších čaká superfinále, nasadnú do pretekárskych áut a odštartujú do pretekov na Slovakia Ringu.

RaceStar

Prvou cenou je celá sezóna v Swift Cup Europe

Na víťazov RaceStar čakajú zaujímavé ceny. Prvou cenou je pretekárska sezóna v Swift Cup Europe spolu s homologovanou kombinézou. Víťaz bude štartovať aj na Veľkej Cene Slovenska a navyše sa zúčastní pretekov na pretekárskom víkende Blancpain GT Series na Hungaroringu ako člen tímu Štefana Rosinu.

RaceStar

Jednou zo špeciálnych cien je sezóna v MX-5 Cupe

Špeciálnu cenu získa najrýchlejší Slovák vo veku do 21 rokov. Bude celú sezónu jazdiť v seriáli MX-5 Cup, dostane homologovanú kombinézu a bude s Mazdu MX-5 Cup štartovať aj na Veľkej Cene Slovenska na Slovakia Ringu.

RaceStar

Na najrýchlejšieho Slováka čaká sezóna v Majstrovstvách Slovenska halových motokár

Ďalšiu špeciálnu cenu vyhrá najrýchlejší Slovák, ktorý bude štartovať počas celej sezóny v Majstrovstvách Slovenska v halových motokárach. Neváhajte, registrujte sa na stránke racestar.sk a bojujte, niektorá z cien môže byť vaša!

RaceStar

Zdroj: racestar.sk