Karbónový festival

Ešte športovejšie jazdné vlastnosti má zaistiť celá plejáda nových dielov. Spomínaná nová predná maska je celá z vysoko kvalitného karbónu. V prednej časti pokračuje karbónový orgazmus na splitteri. Ten okrem športového vzhľadu zlepšuje aj aerodynamiku. Kapota je celá z karbónu a je až o 50 % ľahšia oproti štandardnej. Prvou naozaj zásadnou zmenou sú M Sport brzdy. 6-piestový hliníkový brzdový strmeň vpredu a 4-piestový vzadu sa postarajú o takmer okamžité zastavenie.

Samozrejmosťou je červená farba a M logo. Kozmetický karbónový panel na dverách nielen dobre vyzerá, ale znižuje aj hmotnosť. Na strane nájdeme aj karbónové prahy dverí a samozrejme opäť nechýba M logo. M2 Competition má konečne poriadne M zrkadlá a tie teraz môžu byť aj karbónové! A (tiež) karbónová strecha znižuje hmotnosť, ťažisko posúva bližšie k zemi.

Čierne, alebo zlaté, 19-palcové zliatinové disky 763 M, ktoré pripomínajú písmeno Y, opäť raz dotvárajú športového ducha M2 Competition a zároveň znižujú hmotnosť o 3,2 kg. Je možné ich obuť do Michelin Pilot Sport Cup 2.

Aby ste vyzerali už naozaj ako z pretekárskej dráhy, BMW vám ponúka aj možnosť karbónového kufra a efektné, ale aj funkčné zadné krídlo. O parádnu muziku sa postará M Perfomance výfukový systém. Klapky vám dajú možnosť zvoliť si, kedy vás nikto nebude počuť a kedy budete burácať na kilometre ďaleko. Koncovky majú rozmer 93 mm a úspora váhy predstavuje zhruba 8 kg. A na záver, aby ste boli úplní patrioti, v ponuke je M Performance Motorsport polep. Ten vašu krásavicu oblečie do motoršportových farieb BMW.

Ako sa páči vám? Prehnali to s karbónom, alebo je to presne to športové auto, o ktorom budete odteraz snívať? Dajte vedieť v diskusii!

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 15 obrázkov