Dacia po prvýkrát vo svojej histórii použije automatizovaný manuál s názvom Easy-R. Robotizovanú 5-stupňovú prevodovku spriahne s trojvalcom TCe 90.
Dacia Duster

Duster edition 2016 prináša novú farbu Altai Green

Dacia Duster edition 2016 sa od bežných modelov bude odlišovať detailmi a inou výbavou. „Špeciálny“ Duster dostane čierne 16“ hliníkové disky kolies. Dizajnéri pripravili pre rumunské SUV novú farbu s názvom Altai Green. Drobné zmeny sa odohrali aj v interiéri.

Nový multimediálny systém

Dacia vybavila Duster tiež novým multimediálnym systémom Media-Nav Evolution, ktorý bude vo vyšších výbavách v štandarde. Za príplatok si môžu záujemcovia priplatiť za parkovaciu kameru vzadu.

Dacia Duster

Edition 2016 prinesie krajší interiér

Dacia po prvýkrát vo svojej histórii použije automatizovaný manuál s názvom Easy-R. Robotizovanú 5-stupňovú prevodovku spriahne s trojvalcom TCe 90. Súčasťou výbavy bude aj štart-stop systém. 5-stupňová prevodovka dostane aj manuálnu voľbu prevodových stupňov. Dacia ponúkne robotizovanú prevodovku v typoch Logan, Logan MCV, Sandero a Sandero Stepway. V ponuke značky sa objaví ešte pred koncom roka 2015.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 12 obrázkov

Zdroj: tlačová správa