Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

Napriek tomu, že Mini púta mnohých ľudí najmä vďaka svojmu vzhľadu, my začneme s predstavovaním inde. Určite vás zaujíma, čo bude tvoriť srdce nového JCW. Nás tiež. Výrobca zatiaľ detaily neodhalil. Vieme len toľko, že má ísť o „ultra-high-performance“ pohon. A keďže Mini nedávno predstavilo dvojlitrový preplňovaný štvorvalec v modeli Cooper S, môžeme očakáva, že rovnaký motor skončí aj pod kapotou JCW. Výkon 141 kW (192 k) a krútiaci moment 300 Nm budú pravdepodobne prekonané.

Teraz prejdime k dizajnu. Mini sa nepúšťalo do žiadnych neočakávaných experimentov a celkom očakávane stavilo na osvedčenú kartu. Na prvý pohľad je jasné, že s týmto Mini nebude niečo v „poriadku“. Kapota s červenými pruhmi a karoséria lakovaná vo farbe Bright Highways Grey naznačuje športové gény.

Mini si to najpodstatnejšie nechalo pre seba. Nevieme, čo bude pod kapotou. Na druhej strane však môžeme povedať, že sériová podoba sa od konceptu príliš líšiť nebude.
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

Inak to nie je ani v prípade 18 palcových zliatinových kolies, širších prívodov vzduchu, veľkého spojlera a difúzora. Na Mini v tomto prevedení je radosť sa pozerať. Do predaja by sa Mini JCW malo dostať niekedy v priebehu roka 2014.

Cenu nového JCW je zatiaľ neznáma rovnako ako bližšie detaily. Budeme si teda musieť počkať na januárový autosalón, kde nám výrobca určite poskytne bližšie info. Zostaňte naladení.

Zdroj: autoblog.com

Prečítajte si aj:  Je tu úplne nové Mini. Opäť narástlo

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov