Nissan Juke-R

Nissan Juke-R

Juke-R mal pôvodne slúžiť len ako jednorázový koncept, ktorý prepojí dva modely značky Nissan - malý crossover Juke so superšportovým GT-R. Reakcia, s akou sa však Juke-R stretol na celom svete predčila očakávania. Automobilka Nissan dostala už tri záväzné objednávky od súkromných zákazníkov a záujem čím ďalej rastie.

Juke-R sa tak nakoniec predstaví v jednotlivých krajinách strednej Európy. Postupne sa objaví na roadshow plnej adrenalínu a zábavy v uliciach Prahy, Budapešti, Bratislavy, ale aj na pretekoch Verva v poľskej Varšave.

Bratislavský event nazvaný JUKE-R STREET DRIVING SHOW 2012 sa bude konať už 6. júna v areáli výstaviska Incheba a bude kombinovať aktivity pre odbornú a laickú verejnosť. Princípom je predviesť Juke-R v plnej akcii na špeciálnej dráhe, ktorá bude pre túto príležitosť vybudovaná na ploche práve v priestoroch Incheby. Celá akcia je spojená s poslucháčskou súťažou s rádiom Európa 2.

Nissan Juke-R

Nissan Juke-R

„Na svete sú v súčasnosti len dva kusy vozidla Juke-R. Vidieť jedno v uliciach Bratislavy a dokonca mať možnosť jedno z nich šoférovať je úžasnou príležitosťou, ktorá sa vyskytuje skutočne len raz za život, " hovorí Peter Šatka, PR& Marketing Consultant značky Nissan na Slovensku.

V priebehu popoludňajšieho programu sa predstavia nielen rýchle autá, ale aj známe osobnosti a zábavný program pre dospelých aj malých divákov. Tak snáď tam nechcete chýbať!

Pozrite si aj tieto články o Juke-R:

Pekelný Nissan Juke-R mieri do výroby

Nissan Juke-R dokončený, pozrite si diablovo dielo

Nissan GT-R skrížený s Nissanom Juke sa volá Juke-R