Teraz ale k spomínanej modernizácii. Facelift sa dotkol najviac prednej časti vozidla. Zmenou dizajnu prešli ladvinky, ktoré sú po vzore novších typov v spodnej časti mierne zalomené. Pozmenený je aj dizajn nárazníka v oblasti smeroviek. Predpokladám, že po dizajnovej stránke najviac upútajú úplne nové predné svetlá, ktoré zmenili vonkajší dizajn aj lakovanie na odrazových plochách. Samozrejmosťou sa stanú LEDky použité v predných aj zadných svetlách. V podstate sa jedná o také isté zmeny ako v prípade faceliftovanej X5-ky.

 

Novinkou budú tak isto nové farby či dizajny 19 a 20“ kolies, ktoré možno teraz dostať za príplatok v dvojfarebnom prevedení. Za príplatok sa bude môcť tak isto objednať kapota s vypuklinou, ktorá má evokovať obrovský výkon ukrytý pod nou. Kapota však nebude žiadnou novinkou podla takto dizajnovanej kapoty sa totiž dal veľmi jednoducho rozlíšiť model X6 Active Hybrid, ktorý disponuje touto kapotou už v sérií z konštrukčného hľadiska.

Zmeny sme sa dočkali aj v interiéri, kde budú k mániu nové farebné kombinácie. Za najväčšiu novinku však jednoznačne považovať nový motor s označením X6 M50d o ktorom sme informovali v článku: BMW predstavilo 4 verzie M diesel