Odstraňovač hmyzu

DYNAMAX INSECT REMOVER - Odstraňovač hmyzu je vhodný čistič aj na okná a sklá. 

Odstraňovač hmyzu

Odstránenie hmyzu z nalakovaných častí karosérie je veľmi otravné. Stačí nechať auto deň na silnom slnku a už môžete mať problém. Silnejšie tlačenie pri čistení povedzme len vodou celkom nepomôže. Naopak často to vec zhorší. Môže sa totiž stať, že lak poškriabete a bude nutné jeho prvostupňové leštenie.

DYNAMAX pre svoje výrobky používa azda najlepší rozprašovač v brandži. Funguje v každej polohe, bez ohľadu v akom uhle a sklone nádobu držíte. Vždy zaručene strieka, aj keď je v nádobe už menej emulzie. Preto má nádoba označenie 360°. Funguje ozaj skvelo, čo mnohé konkurenčné výrobky nedokážu.

Odstraňovač hmyzu

DYNAMAX INSECT REMOVER - Odstraňovač hmyzu poslúži na čistenie svetiel, nárazníkov, mriežok chladiča a kapoty. Prosto všetkých častí auta, ktoré hmyz jazdou znečistí.


Preto je najlepšie po dlhšej jazde po diaľnici, alebo rýchlejšej jazde čím skôr použiť odstraňovač hmyzu. Nezaberá veľa miesta a teraz cez leto je vhodné mať ho po ruke v aute podobne, ako v zime vozíte škrabku či zmes do ostrekovačov. DYNAMAX INSECT REMOVER pomôže s problémom, ktorý motoristov sprevádza až pol roka, od mája do októbra.

Výhodou produktu je jeho jednoduchá aplikácia. Prípravok nastriekate z fľaštičky priamo na miesta s výskytom mušiek a hmyzu. Chvíľku počkajte, kým prípravok zaúčinkuje (približne 2 minúty, následne stačí jemná špongia na ich odstránenie a spolu s vodou spláchnuť všetku špinu. Pozor! Nikdy na karosériu netlačte, ani nešúchajte miesta nasucho. Poškodíte si lak. Ak sa na prvýkrát proces nepodarí celkom, lebo ste to dlhšie nerobili a zaschnutého hmyzu je ozaj veľa, zopakujte to. 

Prípravok je príjemne parfumovaný, nemusíte sa báť, že sa vám pri nadýchnutí zdvihne žalúdok. DYNAMAX INSECT REMOVER nepoškodí ani plastové časti predných svetiel a tak sa nemusíte báť striekať ho ani na túto plochu. Nezanecháva šmuhy a ošetrovaný povrch získa vysoký lesk. Treba sa však zmieriť s tým, že po častejšej aplikácii treba prednú časť vozidla opäť prevoskovať.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 9 obrázkov