Ročná diaľničná známka za 50 € s platnosťou 33 dní?

Na stránke eznamka.sk je dnes síce ešte možné kúpiť ročnú známku za 50 €, no absolútne nedáva zmysel. Jej platnosť je aj pri plnej predajnej sume už len mesiac, do 31. 1. 2023. Lepšie by bolo, keby už vôbec nebola v ponuke, pretože jej ponuka ešte môže niekoho menej pozorného uviesť do omylu...

Na webe eznamka.sk je vpravo dolu v ponuke este stale ročná diaľnčná známka za plnú sumu. Jej platnosť však končí 31.1.2023, teda o mesiac. 

365-dňová známka pre celý rok 2023 s 20-% zľavou?

Naopak, ešte pár dní je možné a teraz veľmi výhodné kúpiť 365 dňovú diaľničnú známku za tohoročnú, teda za starú cenu 50 €. Ak ju kúpite dnes, zajtra, alebo ráno na Silvestra, diaľničná známka za starú cenu pokryje celý budúci rok. Zatiaľ je v ponuke za starú cenu, teda o 20 % menej. Kúpa má najväčší zmysel pre motoristov, ktorí doposiaľ rok čo rok kupovali ročnú známku (tá v ponuke čoskoro skončí), pre väčšie množstvo registrovaných vozidiel s potrebou kúpy známky na celý rok, alebo pre tých, ktorí pre zmenu práce budú celoročnú (teda 365 dňovú) známku potrebovať.

Ak neviete, dokedy presne platí vaša aktuálna diaľničná známka, ľahko sa to dá preveriť na webe www.eznamka.sk