Ikonická scéna z filmu Lúpež po taliansky, kde sa mestom ženú tri farebné Fiaty 500/Mini Coopre s kopou zlata v kufri, sa zapísala do histórie kinematografie. Porsche spravilo niečo podobné. V Londýne svišťali ulicami 4 naleštené Porsche Panamera Turbo Sport Turismo. Ironicky v sprievode polície, keďže sme predsa v reálnom svete. Každá Panamera mala v kufri zlaté tehličky, veľké zhruba ako klasická tehla, z ktorej staviate dom. Dohromady mali hodnotu 12 000 000 €. Slovom dvanásť miliónov eur.

Zaujimavý spôsob, ako ukázať, čo všetko sa Panamere zmestí do kufra.

EVOLÚCIA JEDNÉHO Z NAJ ŠPORTIAKU SVETA V KOCKE  – PORSCHE 911!

EVOLÚCIA JEDNÉHO Z NAJ ŠPORTIAKU SVETA V ...

Aké je vaše najobľúbenejšie športové auto? Odpoveďou mnohých z vás bude Porsche 911. Je to legenda a jeden z ...

13. 11. 2017
PANAMERA NA NÜRBURGRINGU STANOVILA REKORD! Z INÉHO SÚDKA...

PANAMERA NA NÜRBURGRINGU STANOVILA REKORD! ...

Kto by nechcel rekord na Nürburgringu, ako keby ani nebol. Automobilky sa v poslednej dobe až nechutne predbiehajú, kto si ...

28. 12. 2017

Prevoz po Nemecky

Zlato spoločnosti Baird & Co muselo byť expresne prevezené a autá museli zvládať váhu samotného zlata a k tomu ešte aj váhu posádky. Takže 550 koníkov, ktoré poháňajú všetky štyri kolesá, muselo poriadne makať. O 11 h vyrazila flotila z východného Londýna smerom k trezoru na druhej strane mesta. Porsche dodalo štyri Panamery. Jedna čierna bola plná ochranky a modrá, biela a červená viezli zlato. Mali síce naponáhlo, ale o žiadnu akčnú naháňačku nejde. Treba však dať poklonu Porsche za skvelý marketingový ťah.