Na podujatí nechýbal ani slávny červený koberec.

Na podujatí nechýbal ani slávny červený koberec.

V Paramount Theatre zorganizoval Chevrolet diskusiu s osobnosťami americké filmu, študentmi a novými talentami. „Ikonická značka Chevrolet zohráva významnú rolu v amerických filmoch a televízii už mnoho desaťročí a má rovnako veľký význam v populárnej kultúre ako v každodennom živote. Neexistuje lepšie miesto ako Hollywood pre spoločné stretnutie ocenených filmových tvorcov s mladými talentami na inšpiráciu kreatívnych lídrov budúcnosti," povedala Susan Docherty, prezidentka Chevrolet Europe.

Chevrolet má za sebou veľa filmovačiek. Napríklad také Camaro ostane nezabudnuteľnou súčasťou filmu Transformers.

Na slávnostnom podujatí boli vystavené aj slávne automobily Chevrolet, ktoré účinkovali vo filmoch a televízii ako Bumblebee and Sideswipe z Transformers; C-10 modelového roka 1963 zo seriálu Twilight a červený Camaro z pripravovaného filmu The Last Stand s Arnoldom Schwarzeneggerom v hlavnej úlohe, ktorý bude mať premiéru v roku 2013.

Na podujatí boli dokonca aj slovenskí študenti. Umelecké školy Young a Creativ organizovali súťaž, v ktorej celoeurópske kolo ovládli práve slovenskí a českí študenti.

Zdroj: tlačová správa

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 5 obrázkov