Dlho očakávaný návrat legendy Toyota Supra sa pomaly stáva realitou. Prečo pomaly? Toyota predstaví už v marci na autosalóne v Ženeve novú generáciu Supry. Nepôjde však o sériovú podobu, ale o auto „zamaskované“ do pretekárskej štúdie Supry. Čo-to napovie aj oficiálny obrázok s obrím krídlom, ktoré bežná Supra nedostane. 

Veľa otázok... Odpovede v marci v Ženeve

Ohľadom športovej Toyoty stále existuje oblak tajomstva. Toyota o koncepte nehovorí konkrétne ako o Supre, ale uvidíme „podobu najikonickejšieho športového auta značky“. S istotou však môžeme tvrdiť, že o Supru pôjde. :) Ďalšou otázkou je, či ju ponúkne „podznačka“ Gazoo Racing, alebo bude na kapote znak Toyoty? Je veľmi moderné ponúkať športové alebo inak výnimočné modely pod samostatnou značkou, ako to nedávno oznámil SEAT s Cuprou a minulého roka Volvo s Polestarom. Existuje možnosť, že Toyota príde s rovnakým projektom.

943 K TOYOTA SUPRA V12 HĽADÁ NOVÝ DOMOV

943 K TOYOTA SUPRA V12 HĽADÁ NOVÝ DOMOV

Ak ste vyrastali na tom, ako Smokey Nagata blbne na cestách, tak vám auto netreba predstavovať. Pre tých ostatných, toto je ...

17. 12. 2017
TOYOTA GR HV PRINÁŠA AUTOMAT S H KULISOU!

TOYOTA GR HV PRINÁŠA AUTOMAT S "H" KULISOU!

Japonci išli vždy tak trochu proti prúdu. Toyota nie je výnimkou ani s najnovším počinom. Koncept modelu GR HV (Gazoo ...

09. 10. 2017

Spolupráca Toyoty a BMW nám prinesie okrem novej Supry aj BMW Z4. Jednu zo štyroch predpokladaných verzií Toyoty bude poháňať šesťvalec práve z BMW Z4 a výkonom cca 340 koní.

Kým legenda príde, pozrite si, ako vyzerá v maskovaní podľa CarMagazine a ako by mohla vyzerať v reáli podľa MotorAuthority. Potvrdí skvelú povesť predchodcu z 90. rokov? Snáď sa čoskoro dočkáme a dozvieme.

Zdroj a foto: Carthrottle, MotorAthority, CarMagazine, Toyota, Supramkv.com