Kicherer Mercedes Benz C63 White Edition

Kicherer Mercedes Benz C63 White Edition

Kicherer Mercedes Benz C63 White Edition stojí na základoch sériového C63 AMG. To disponuje výkonom 457 k (336 kW) a 600 Nm avšak vďaka zásahu do riadiacej jednotky a úprave výfukového potrubia sa vyšplhal na úroveň 520 k (382 kW) a 620 Nm. Okrem zvýšenia výkonu bol odstránený aj obmedzovač rýchlosti ale koľko "to ide" teraz sa však nedozvieme. Očividne to nie je podstatné. Oveľa podstatnejšie je spôsob, ake preniesť tento ozrutný výkon a krútiaci moment na vozovku - zabezpečuje to kompletne nový podvozok s vylepšeným samosvorným diferenciálom na zadnej náprave. Uznajte, vylepšovať čokoľvek po machroch z AMG chce skúsenosti a veľkú odvahu.

Bokom neostali ani 20" kolesá, ktoré sú špička nie len po stránke vizuálnej ale aj technickej. Nesú názov RS 1 a sú z vlastnej výrobnej linky tohto úpravcu.

Myslelo sa aj na aerodynamiku, takže najsilnejšie "Céčko" dostalo upravený predný nárazník, masku chladiča, prahy a zadný podnárazník (alias difúzor).

Interiér je klasicky zmesou toho, čo zákazník chce a je ochotný zaplatiť. V tomto prípade sa jedná o záplavu čiernej a bielej kože Napa.

Celkovo bude vyrobených len 10 kusov tejto snehobielej edície. Cena síce nebola určená, ale bude to skutočne exkluzívne auto. Nemáte záujem?

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 8 obrázkov