PRIOR-DESIGN Bentley Continental GT Cabriolet

PRIOR-DESIGN Bentley Continental GT Cabriolet

Ako ste si už isto všimli, táto úprava je len o vzhľade auta, teda jeho 6.0 W12 biturbo motor s výkonom 560 k a 650 Nm ostal v pôvodnom stave. Výzor Bentley Continental GT Cabriolet sa zásahu tunera výrazne zmenil a nadobudol ďaleko agresívnejšie tvary. Vpredu je to kompletne nový nárazník s karbónovým "lízatkom" ktoré má aj reálny vplyv na aerodymiku vozidla. Na kapote zaujmú výduchy horúceho vzduchu a pod nimi nová maska.

PRIOR-DESIGN Bentley Continental GT Cabriolet

PRIOR-DESIGN Bentley Continental GT Cabriolet

Bočné prahy efektne naväzujú na zadný nárazník, ktorý je taktiež nový. Ten má navyše v sebe zabudovaný difúzor, ktorý taktiež prispieva k lepšej stabilite vozidla vo vysokých rýchlostiach. Z neho von vytŕča pár koncoviek, ktoré sú súčasťou nového výfukového traktu. Úpravca žiaľ neuvádza žiadne detaily, resp konkrétny nárast výkonu po tejto výmene.

Kolesá na obrázku sú len ilustračné, pretože PRIOR-DESIGN dokáže napasovať na toto kabrio akékoľvek disky podľa želania zákazníka. Je to len otázka vkusu a peňazí... Bokom neostal ani interiér, kde boli všetky drevené časti nahradené karbónovými. Tu sa samozrejme nedá hovoriť o úspore hmotnosti, ale len o vizuálnom zážitku zo zmeneného dekoru.

Cenu úprav tuner nezverejnil, ale ak vás zaujíma, kontaktujte ho na www.prior-design.de