Hlboko zarazené kolesá s mračiacimi sa svetlami hovoria, že s ním nie sú žiadne žarty

Hlboko zarazené kolesá s mračiacimi sa svetlami hovoria, že s ním nie sú žiadne žarty. Vorsteiner tu použil to najlepšie z ponuky 5-kového radu.

Odtieň farby a celkové poňatie úprav akoby mu totiž z oka vypadli. Čierna farba z ktorej vyčnievajú len zadné lampy navodzuje dojem, že toto je auto pána temnôt. Nekompromisný look mu dáva predný spojler z karbónu. Spolu s nižšie posadeným podvozkom a zadným difúzorom priam srší rešpektom temných síl. Zadnej časti potom vizuálne dominujú štyri koncovky výfukov prepracovaného potrubia, vďaka ktorým výkon povyskočil o papierových 12 koní. Nie je to síce veľa, v tomto prípade by mi to asi ani neprekážalo.

Tento bavorák nechce vaše sympatie. Sú mu ľahostajné.

Kit je pripravený pre všetky BMW F10 vybavené továrenským "M Tech aero" balíkom. Samozrejme, spomenuté aerodynamické doplnky majú i svoju funkciu a zlepšujú tak stabilitu vozu. Elegantné je najmä ich riešenie. Nejde o žiadny tuning s výrazným zásahom do konštrukcie. Napríklad zadný karbónový difúzor len jednoducho úpravca nasadí na miesto pôvodného sériového difúzora z plastu. Rovnako to platí o výfukovom potrubí, ktoré je prichytené pôvodnými skrutkami a jeho inštalácia si nevyžaduje žiadne modifikácie.

Kto by sa už len odvážil ho predbiehať?

Kto by sa už len odvážil ho predbiehať?

Kolesá vyzerajú ako kompletne nový produkt špeciálne pre túto F10, v katalógu Vorsteiner sme ich nenašli. Ponúkať ich budú vo veľkosti 20" a ak by také boli primalé, spokojní istotne budete s 21 palcovými...

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 7 obrázkov