Zaujímavé a veľmi vyrovnané preteky tiež ovplyvnili veľké chyby, kedy niektorí jazdci úplne zabudli absolvovať strednú časť trate, za čo dostali 120 s penalizáciu. Aj tak bol nakoniec rozdiel medzi druhý a deviatym pretekárom len 2 sekundy.

V juniorskej kategórii bol najrýchlejší Jiří Pohlídal s Nissanom Micra a medzi ženami vyhrala Lenka Konečná s Peugeotom 106 Rallye.

CSAutoslalom

Najrýchlôejšia žena, Lenka Konečná s Peugeotom 106 Rallye

Triedu S1 do 1400 ccm ovládol rovnako ako v prvých pretekoch Kristián Lovász s Peugeotom 106 Rallye, druhý skončil Dušan Šurýn so starým Mini Cooperom a tretí celkový víťaz prvých pretekov Peter Prno, tento krát ale jazdiaci na elektrickom Volkswagene E-UP.

V S2 do 1600ccm skončil na prvom mieste Radoslav Paška s Hondou Civic, druhý Matúš Ryzi tiež s Civicom a tretí Zděnek Gergel s Deawoo Nexia.

Ján Poláček vyhral v triede S3 do 2000 ccm a aj v absolútnom poradí

S3 do 2000ccm bol v Hodoníne najsilnejšou kategóriou, pretože z prvých päť jazdcov absolútneho poradia traja patri tejto triedy. Najrýchlejší z nich bol absolútny víťaz Ján Poláček s Hondou S2000, druhý skončil český zástupca v programe GTacademy Petr Doležal s BMW 318i a tretí Martin Baranec s Toyotou MR2.

Triedu S4 nad 2000ccm vyhral Michal Siráň s Porsche Cayman, o 7 desatín pred Jurajom Tórókom s Fordom Fiesta a o ďalšie 3 desatiny pred Martinom Pikusom s obľúbenou Hondou Civic.

Kategórie slalomových špeciálov do 1600ccm ponúkla zaujímavý výsledok. Prvý skončil Dominik Šurýn s Citroënom Saxo a až druhý Michal Kašpar tiež s Citroënom Saxo, ktorý tvrdí muziku vo väčšine pretekov, ktorých sa zúčastní. Tretí skončil Stanislav Pecha s Volkswagenom Polo.

Medzi slalomovými špeciálmi bol najrýchlejší Dominik Šurýn

V kategórii SS6 sa predstavil len jeden jazdec, Petr Běhůnek so Subaru Impreza, ktorý tak triedu vyhral a celkovo skončil na peknom 12. mieste.

V absolútnom poradí to dopadlo takto: 1. Ján Poláček, 2. Petr Doležal, 3. Dominik Šurýn, 4. Radoslav Paška, 5. Martin Baranec, 6. Michal Kašpar.

Kompletné výsledky nájdete na stránke Československého Autoslalomu.

Galéria: 33 obrázkov