Na facebookovú stránku oficiálneho importéra značky Jeep pred pár dňami pridali zaujímavé video. V ňom jemne upravený Wrangler v dlhšom prevedení prekonáva takmer horizontálnu prekážku, ktorá je navyše asi aj mokrá. Video som si pozrel niekoľkokrát. Sám sa neviem rozhodnúť, či ide o podvrh, alebo sú vo videu prezentované reálne schopnosti auta. Dokonca som na záberoch hľadal lano navijaku, ale bez úspechu. V teréne okrem techniky záleží veľmi aj na schopnostiach vodiča. Na internete nájdete mnoho videí, kde offroad prekonáva čudesné prekážky. Preto je to u mňa s autenticitou videa 50:50. Pozrite si video a zahlasujte v ankete, čo si o výkone Jeepu myslíte.

V teréne veľa závisí od vodiča, nielen od auta. Čo si o videu myslíte vy? 

JE PODĽA VÁS VIDEO:

  • reálne a prezentuje schopnosti auta ( 33% )

     

  • upravený podvrh / fake ( 67% )

     

Odpovedalo 108 ľudí  

Nepochybujem o tom, že upravené off-roady toho znesú a zvládnu fakt veľa. Nie vždy ale oklamú fyziku a v nasledujúcom prípade najmä zemskú príťažlivosť. Tu zvíťazila príroda nad jazdcom a technikou na plnej čiare.

NOVÝ WRANGLER ZOSTANE VERNÝ TRADÍCII! BUDE VŠAK EFEKTÍVNEJŠÍ

NOVÝ WRANGLER ZOSTANE VERNÝ TRADÍCII! ...

Jeep práve pracuje na novej generácii Wrangleru. Aká však bude? To je otázka, ktorá zaujíma mnohých fanúšikov ...

14. 07. 2016
JEEP WRANGLER SCHOPNOSŤAMI DOKÁŽE PREKVAPIŤ NIELEN DIVÁKA :)

JEEP WRANGLER SCHOPNOSŤAMI DOKÁŽE ...

Ja viem, ja viem, toto je Rubicon, Wrangler. A toto nie je len tak ojedinelé predvádzanie sa pred kamošom s mobilom v režime ...

03. 01. 2016