Kart1 Arena patrí medzi najlepšie motokárové haly v našom regióne, to však neznamená, že zaspali na vavrínoch. Stále sa snažia posúvať dopredu a pre jazdcov pripravili novú aplikáciu pre mobilné telefóny. Kart One Arena appku môžete používať  na platformách iOS a Android v slovenčine alebo angličtine, stiahnete si ju zadarmo z Apple App Storu alebo Google Play, prípadne môžete použiť QR kód z obrázku nižšie.

Kart1 Arena prichádza s appkou pre iOS a Android

Kart1 Arena prichádza s novou appkou pre iOS a Android, umožní vám sledovať vaše jazdy, porovnávať sa s kamarátmi, či top jazdcami, alebo sledovať live timing zo zaujímavých podujatí, ako sú napríklad preteky IIKC.

Aplikáciou mieria do radov členov Kart1 Arena, stačí len naskenovať QR kód z členskej karty a začať používať. Appka ponúka veľmi zaujímavé možnosti, okrem noviniek tu nájdete aj zoznam svojich jázd, kde si môžete pozrieť, aké časy ste zajazdili, ako išli vaši kamaráti, prezrieť štatistiku jazdy, alebo porovnať si výkony. Nové jazdy si do appky pridáte buď synchronizáciou so serverom (tým, že potiahnete prstom po displeji smerom dole) alebo naskenovaním QR kódu z výsledkovej listiny. Ďalšou super vecou je rebríček TOP 100 pretekárov v smere i protismere, tam si môžete porovnať svoju rýchlosť s najlepšími jazdcami v Kart1 Arene. Appka ponúka aj live timing pre špeciálne preteky, takže priamo v mobile uvidíte, ako sa darí vašim favoritom napríklad na IIKC.

Ak ešte nie ste členom Kart1 Arena a chceli by ste si novú aplikáciu vyskúšať, stačí sa zaregistrovať na jednom z terminálov v hale a členskú kartičku dostanete hneď na to. Navyše všetci členovia majú každú desiatu jazdu zadarmo. Appka dáva členstvu ďalší rozmer a môže vám pomôcť zlepšiť sa, či porovnávať sa s kamarátmi alebo top jazdcami. My sme Kart One Arena aplikáciu už vyskúšali, neváhajte a pridajte sa!

BUĎ ČLENOM KART 1 ARENA - KAŽDÁ 10. JAZDA JE ZADARMO

BUĎ ČLENOM KART 1 ARENA - KAŽDÁ 10. ...

V Kart 1 Arene sa schádza druh ľudí, ktorí majú radi vôňu benzínu a radi si ostro zajazdia na motokárach. Niekto tam je ...

22. 02. 2016
KART1 ARENA OSLÁVILA 5. NARODENINY

KART1 ARENA OSLÁVILA 5. NARODENINY

Bratislavská Kart1 Arena oslávila 5 narodeniny a ako lepšie začať oslavu, keď nie najlepšími indoorovým pretekmi ...

20. 12. 2016
2. KOLO IIKC KORISŤOU DRAVÝCH YOUNG & WILD

2. KOLO IIKC KORISŤOU DRAVÝCH YOUNG & WILD

Studená sobota 17. decembra 2016 opäť priniesla do Kart1 Arena výborné preteky. Išlo sa tu druhé kolo veľmi silne ...

21. 12. 2016
PRETEKÁR INDYCAR CARLOS MUNOZ JAZDIL V KART1 ARENE

PRETEKÁR INDYCAR CARLOS MUNOZ JAZDIL V ...

Kart1 Arena má ďalší fantastický úlovok. Do petržalskej haly si prišiel zajazdiť kolumbijský pretekár IndyCar Series, ...

05. 01. 2017