C63 AMG Edition 1 spoznáte podľa selenitovo sivej magno farby, čiernych kovaných diskov, no najmä žltých fólií tiahnucich sa od kapoty, pokračujúc strechou až po veko batožinového priestoru. Tie majú pripomínať pretekársky špeciál Mercedes-AMG C63 DTM.

Verzia Edition 1 prichádza dokonca rovno v dvoch prevedeniach. Prvou je C63 AMG S kupé so žltými pásmi, no a druhá, umiernenejšia, bude vychádzať z klasického C63 AMG kupé. Tá staví na konzervatívnejší dizajn. Pruhy ostanú aj v tomto prípade, no nebudú krikľavo žlté, ale matné, grafitovo sivé. Takisto ani ráfiky kolies nebudú lakované na žlto. Najhlavnejšou zmenou sú však brzdy. C63 AMG S Edition 1 ponúka bez príplatku keramické brzdy, zatiaľ čo C63 AMG Edition 1 (bez S) ich ponúka iba v príplatkovej výbave.

Obe verzie dostanú zaujímavé obutie. Vpredu nájdeme disky s pneumatikami rozmerov 255/35 R19 a vzadu 285/30 R20. Na kontakt s vozovkou poslúžia športové priľnavé pneumatiky Michelin Pilot Sport Cup 2. Spoločný pre obe verzie bude aj aerodynamický balík AMG, pozostávajúci z veľkého predného spojleru, odtrhových hrán a ďaľších maličkostí, ktoré sú dokonca funkčné. Ďalším balíkom vo výbave oboch verzií bude balík AMG night. Ten pozostáva z prvkov, akými sú pochrómované koncovky výfukov, spätné zrkadlá v čiernej farbe, tónované sklá, rôzne ozdobné lišty a mnoho iných doplnkov.

Interiér sa tiež nesie v duchu žltej farby. Športové sedadlá sú prešívané žltou niťou, tak isto ako aj stredové výplne dverí, lakťové opierky, veniec volantu, podlahové rohože a niekoľko iných detailov. Ináč interiér od bežného C-čka ani nerozoznáte. Čo sa motorov týka, tu nenastali žiadne zmeny. Edition 1 má rovnaký výkon ako „obyčajné“ AMG verzie. 4.0 litorvý V8 vyvinie v slabšom variante 350 kW (476 k) a variant S dá 375 kW (510 k). V Mercedese asi usúdili, že to, čo AMG-čku chýba, výkon nebude.