Fusion Cup Bankov má pred sebou štvrtý ročník

Na Fusion Cup Bankov jazdia veľmi zaujímavé stroje

Obľúbené preteky Fusion Cup Bankov čaká už štvrtý ročník. Príďte sa pozrieť alebo si zajazdiť na preteky do Bankova 15. 05. 2016

V roku 2013 sa konal prvý ročník jednodňových pretekov, ktorého trať viedla z Čermeľského údolia na Horný Bankov o dĺžke cca 3 km. Cieľom organizátora PD Autosport a hlavného partnera firmy Fusion Slovakia s.r.o. bolo vytvoriť preteky dostupné širšej verejnosti za predpokladu splnenia základných bezpečnostných prvkov vo výbave vozidla.

Fusion Cup Bankov má pred sebou štvrtý ročník

Pretekov sa zúčastnili aj zvučné mená slovenského motoršportu

FUSION CUP BANKOV má za sebou tri úspešné ročníky, na ktorých sa zúčastnili jazdci z rôznych motoristických disciplín. Pretekov sa zúčastnili aj známi jazdci ako Jozef Béreš ml., ktorý prvé dva ročníky vyhral, jeho otec Jozef Béreš st., či Tomáš Ondrej. Medzi pravidelných účastníkov patrí aj František Blaščík, ktorému sa podarilo vyhrať zatiaľ posledný tretí ročník.

Fusion Cup Bankov má pred sebou štvrtý ročník

Tradícia a obľúbenosť pretekov FUSION CUP BANKOV pomaličky naberá svoju podstatu a už onedlho sa uskutoční jej štvrtý ročník. Preteky budú okrem klasického voľného pohára po prvýkrát zaradené aj do seriálu RRP (Regionálny Rally Pohár).

15.5.2016 srdečne pozývame všetkých motoristických fanúšikov na štvrtý ročník pretekov Fusion Cup Bankov.