AJOBS.SK je pracovný portál zameraný špeciálne na automobilový priemysel. V dnešnej dobe masívnych náborov je určite skvelou voľbou pre zamestnávateľov aj budúcich zamestnancov.

„Z toho dôvodu sme sa rozhodli pre vytvorenie efektívneho pracovného portálu špecializujúceho sa výlučne na automobilový priemysel, ktorý by poskytoval ucelený priestor pre zadávateľov pracovných ponúk, teda tých, čo hľadajú zamestnancov s pracovnými skúsenosťami v tomto odvetví, ale aj pre záujemcov o prácu v automobilovom priemysle. Zároveň chceme ponúknuť priestor pre expertov so skúsenosťami, ktorých životopisy nezapadnú medzi tisícky iných a kde budú ponuky z nášho najdôležitejšieho priemyselného odvetvia dobre viditeľné,“ informuje Iveta Žáková zo spoločnosti Artela s.r.o., prevádzkujúcej portál s ponukami práce v automobilovom priemysle ajobs.eu a ajobs.sk

Z hľadiska zamestnávateľov ponúka Ajobs.sk nákladovo efektívnejší nábor zamestnancov a prístup do databázy uchádzačov o zamestnanie. Ponúkané a hľadané pozície nezaniknú v spleti iných odvetví a budú presne cielené na požiadavky zamestnávateľa i zamestnanca. Špecializácia na automotive je v tomto prípade kľúčová. Navyše ponúka osobný klientsky prístup personálnych špecialistov z oblasti automobilového priemyslu.

pracovný portál

V súčasnosti, keď najväčší hráči ohlasujú masívne nábory nových ľudí do zamestnania, je príchod takéhoto portálu „spasením“ nielen pre potencionálnych zamestnancov, ale najmä zamestnávateľov. Uchádzači o zamestnanie môžu hľadať pracovné príležitosti podľa firiem, konkrétnych lokalít a krajov, alebo podľa typu pracovných pozícií. Celý portál pôsobí veľmi príjemným užívateľským dojmom a dobre sa v ňom orientuje. Navyše poskytuje pridanú hodnotu prostredníctvom vlastného blogu. 

Podpora Zväzu automobilového priemyslu

Oficiálnym partnerom Ajobs.sk sa stal Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky, ktorý uvítal a podporil jeho vznik. Aj táto spolupráca hovorí o dôležitosti vzniku špecializovaného pracovného portálu, ktorý zrýchli a zjednoduší prístup hľadania nových zamestnancov v automobilovom priemysle.

pracovný portál

Pôsobenie a ponuka práce aj v zahraničí

Pracovný portál Ajobs.sk prináša možnosti práce pre ľudí, ktorí sa chcú zamestnať v automobilovom priemysle okolitých krajín. Pôsobenie špecializovaného portálu práce v automotive je globálne a čoskoro bude ponúkať pracovné príležitosti  v celej Európe.

Iveta Žáková
email: info@artela.sk
www.ajobs.sk