Aplikácia:

Pre vysoký lesk nastriekajte produkt na handričku Hi-Tech Interior Microfibre a naneste rovnomerne na všetky plasty a nechajte voľne zaschnúť. Pre nízky lesk, naneste rovnomerne na všetky plasty  a ihneď preleštíte čistou handričkou. Pri dodržaní odporúčanej aplikácie sa vám tento produkt odmení vysokou výdatnosťou.

Plast pred ošetrením...

Plast pred ošetrením...

V Autoglym Profi triede je tento produkt známy ako Autoglym Super Sheen v 5L alebo 25L balení. Obľúbenosť tohto produktu medzi užívateľmi je vysoká, keďže im mnohokrát ušetrí čas a námahu pri čistení interiéru. Najväčšou odmenou je spokojnosť koncového zákazníka. Slangovo sa tento produkt medzi profi užívateľmi nazýva „mliečko“.

Tipy a triky:
Vinyl and Rubber Care je známy aj svojou univerzálnosťou a použitím na iné práce a úkony.

Motorový priestor:
Po umytí motora s Autoglym Engine and Machine Cleaner nastriekajte na mokré motorové plasty, produkt sa gravitáciou rovnomerne rozpije a vyschne. Zanechá tak celý motorový priestor pekne ošetrený.


Podblatníky:
Veľmi vhodne najmä na 4 x 4 alebo MPV, kde práve kvôli výške vozidla  vidíme šedé a zničené plasty okolo kolies. Plasty známe ako podblatníky môžete ošetriť jednoduchým nastriekaním produktu.


Maska kapoty:
Pre ošetrenie masiek predných kapôt alebo iných nelakovaných plastov s komplikovanými tvarmi a záhybmi, jednoduché nastriekanie vám pomôže ošetriť zvetraný plast.

...a po ošetrení s AUTOGLYM VINYL AND RUBBER CARE

...a po ošetrení s AUTOGLYM VINYL AND RUBBER CARE

Sútažna otázka:
Akou farbou loga Autoglym je označený produkt Vinyl and Rubber Care?


Odpovede zasielajte na akcie@autoglym.sk
14.2.2013 budú vyžrebovaní traja výhercovia, ktorí získajú spomínaný Vinyl and Rubber Care.

STAŇ SA FANÚŠIKOM AUTOGLYM SLOVENSKO:

www.autoglym.sk

a

http://www.facebook.com/AutoglymSlovensko