Nová M2 bude oficiálne predstavená 12. októbra, už teraz ale môžeme povedať, že prekvapením môže by asi len pre niekoho, kto sa tesne pred zahájením svetovej premiéry preberie z kómy. Internetom totiž kolujú fotky bez maskovania už od júna tohto roka a ďalšie pribúdajú ako na bežiacom páse.

Aj kvôli ich pomerne slušnej kvalite predpokladáme, že tieto „úniky“ by mohli byť v réžii samotného BMW. Ak si ale v Mníchove myslia, že týmto zmenia náš názor na dizajn ich novinky, tak sa škaredo mýlia.

Netvrdíme, že bude nové kupé (a posledné „eMko“ bez elektrifikácie) vyzerať naživo lepšie alebo horšie, ale minimálne na fotografiách má skrátka príliš ďaleko k tomu, ako by sme si predstavovali jedno z najlepších áut nemeckej prestížnej značky.

Stačí sa pozrieť na verejné automobilové fóra venované BMW a nájdete tam prívlastky, z ktorých by autori dizajnu veľkú radosť nemali. „Robotický vysávač“ či „M240i nakŕmené špenátom“ sú ešte z tých miernejších hodnotení, ale napriek tomu nájdete sporadicky i priaznivcov, ktorým sa nová G87 páči.

Priestor na svoj názor máte samozrejme aj v diskusii, ak sa vám ale nechce z nejakého dôvodu písať, pridávame na konci anketu. Celkom nás totiž zaujíma, čo si o novom BMW M2 myslíte. Možno budeme prekvapení...

NOVÉ BMW M2 COUPÉ SA MI:
 • - bezvýhradne páči ( 11% )

   

 • - čakal som to horšie ( 3% )

   

 • - nepáči sa mi, ale dôležitejšia je technika ( 26% )

   

 • - je vyslovene odporné ( 61% )

   

Odpovedalo 74 ľudí  

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 5 obrázkov

zdroj: BimmerPost