V záujme ochrany zdravia klientov a zamestnancov spoločnosti Ford, ako aj zaistenia mobility majiteľov firemných a súkromných vozidiel, zaviedla značka Ford novú bezkontaktnú službu vyzdvihnutia a doručenia vozidla. 

Hlavnou črtou služby je odvoz a dovoz auta priamo od vás z domu, alebo firmy. Služba zabezpečuje minimálny osobný kontakt - majitelia vozidiel Ford môžu zostať doma, zatiaľ čo ich vozidlo vyzdvihnú na dohodnutom mieste. Po skončení servisu auto dovezú klientovi vyčistené a dôkladne vydezinfikované.

Služba bezkontaktný servis je k dispozícii vo viacerých servisoch Ford v rámci Slovenska. Zoznam servisov je na webovej stránke spoločnosti: https://ford.sk/covid-19 pravidelne aktualizovaný.

Ford Slovensko ubezpečuje klientov, že v prevádzkach dodržujú prísne hygienické predpisy s cieľom zabrániť šíreniu infekcie COVID - 19. Všetky servisy poskytujú dezinfekčné prostriedky, kontaktné miesta, nábytok a toalety sú dezinfikované niekoľkokrát denne. Zamestnanci nosia v práci jednorazové ochranné rukavice a po kontakte dezinfikujú kritické diely vozidiel. Samozrejmosťou je aj povinné umývanie rúk zamestnancov a priestory sú často a pravidelne vetrané.