Hybridný element v prípade C-X75ky obsahuje mikro plynové turbíny na stlačený plyn, diesel, biopalivo, alebo LPG, ktoré produkujú elektrickú energiu pre batérie. Ich výkon je 140 kW (188k). Suma sumárum, koncept Jaguaru produkuje mocných 800 koní a 1600 Nm ( mne tá matematika tiež nesedí, odvolávam sa na zdroj). Dynamické parametre tohto ultra hightech vozidla su šprint 0-100 km/h za 3,4 sekundy. 300 km/h dosiahne šelma za úderných 15,7 sekundy a top speed je v tomto prípade 330 km/h. Ešte úžasnejší je celkový dojazd tohto hybridu, a to 900 km.    

Nevídaný dizajnérsky prvok tvoria airboxy pre micro turbíny. Pasažieri sedia priamo proti nim na sedadlách fixne uchytených na karosériu. Vzduch vstupujúci do airboxov obteká okolo posádky cez kanály vytvorené v kabíne auta. Osvedčené a "komplikované" posúvateľné sedadlá fixli a rozpohybovali všetko ostatné v interiéri. Zvláštne rieŠenie :). 

Celkový futuro efekt dopĺňa tlmená hladina osvetlenia kabíny modrým fosfórovým svetlom, ktorá sa po naštartovaní zintenzívni vďaka dodatočným LED diódam. V interéri nájdeme prírodné materiály vrátane krémovej kože, lešteného hliníka a dokonca jemnený neoprén! Integrovaný palubný ukazovateľ tvorí TFT obrazovka s vysokým rozlíšením. Samé prekvapko je ten Jaguar. Enjoy pics.

Zdroj: http://www.gtspirit.com/2010/09/29/paris-2010-jaguar-c-x75-concept/