Paul Bailey je jedným z prvých, kto má v garáži trio Ferrari LaFerrari, McLaren P1 a Porsche 918 Spyder. Z prevzatia LaFerrari a 918 Spyder vytvoril takmer 20 minútové video, aby sa podelil o svoju radosť s ostatnými fanúšikmi rýchlych kolies.

Paul vie prísť po nové auto štýlovo. Nasadol do McLaren P1, ten jeho je výnimočný tým, že sa jedná o druhé auto odovzdané zákazníkovi. V McLarene sa priviezol k dílerovi Ferrari v Nottinghame, asi 56 km od jeho domu, kde ho už čakalo novučičké LaFerrari s kopou vecí podľa Paulovho želania. Hypercar chcel v červenej v kombinácii s karbónom (napr. kryt brzdového svetla), takže si musel počkať dva roky. Nasadol do LaFerrari a hor sa 160 km k dílerovi Porsche v Cambridge, pre ďalší hypercar, 918 Spyder. Ani ten ale nie je štandardný, Paul tam naložil Weissach paket, no ponechal si aj klimatizáciu a rádio, ktoré pôvodne balíček odstraňoval kvôli šetreniu hmotnosti.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 15 obrázkov

Paul síce video komentuje s kľudom Angličana, ale je na ňom vidieť, že s z áut veľmi teší. Len na porovnanie, všetky stroje sú hybridné a kombinujú benzínový motor s elektromotorom a parádnymi číslami: McLaren P1 903 k,  Porsche 918 Spyder 875 k  a Ferrari LaFerrari 950 k.