Kombinácia SUV a kabrioletu priťahuje pohľady.

 Je veľmi pravdepodobné, že produkčná verzia sa ukáže už na jar, v Ženeve.

Koncom novembra sa v Británii preháňal maskovaný prototyp Evoque Convertible. Všetko naznačuje tomu, že Range Rover Evoque bez strechy uvidíme vo výrobe. Testovací prototyp má čiernu plátennú strechu, presne ako koncept. Koncept Range Roveru Evoque Convertible sa ukázal už v roku 2012 na autosalóne v Ženeve. Netradičný kabriolet okamžite zaujal pozornosť. Kombinácia štýlového SUV a kabrioletu je ako stvorená pre exhibicionistov. Toto auto bude doslova priťahovať všetky pohľady.

Range Rover Evoque Convertible sa dostane do predaja už na budúci rok.

Auto by malo byť v predaji už na budúci rok. Je veľmi pravdepodobné, že produkčná verzia sa ukáže na jar, v Ženeve. Spolu s Evoque Convertible by malo prísť aj mechanické vylepšenie súčasného Evoque. Očakáva sa, že Evoque dostane novú generáciu motorov Ingenium.

Po modernizácií nájdeme pod kapotou Evoque nové hliníkové 4-valce. Tie by mali oproti svojim predchodcom ušetriť na hmotnosti približné 80 kg. Čakať môžeme benzínový 2,0 litrový prepĺňaný motor s výkonom 147k (200 koní). Silnejší agregát s rovnakým objemom by mal poskytovať výkon 177 kW (240 koní). Pod kapotu sa dostane určite aj vznetová 2,0 litrová jednotka s výkonom 120 kW (163 koní) resp. 132 kW (179 koní).

Zdroj: carscoops.com

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov