Pocit súkromia je pre niektoré svetové celebrity na nezaplatenie. Práve pre nich pripravil Rolls zaujímavú príplatkovú položku, ktorá je určená pre najnovší Phantom. Rolls-Royce by predsa mohol najlepšie vedieť a pochopiť, aké požiadavky má luxusne orientovaná klientela, nie?

Súkromie je dôležitou súčasťou života. Pre niekoho môže byť jediným priestorom na vlastné súkromie práve priestor v aute.

Najnovším počinom je balík Privacy Suite. Je určený pre predĺžený model Phantom. Medzi priestor pre vodiča a priestor pre posádku integrovali elektrochromatické sklo, ktoré oddeľuje obe časti kabíny. Cez sklo sa tak môžete pozerať dopredu, alebo ho jednoducho nechať stmavnúť.

Ďalším plusom je eliminácia hluku od prednej časti vozidla. Medzi prednou a zadnou časťou však na dorozumievanie funguje takzvaný Intercom. Aby vodič nerozhodoval za posádku, clonu ovládajú len zadní pasažieri.

Na dorozumievanie s vodičom slúži Intercom.

Do balíka Privacy Suite integrovali ešte zábavný systém s dvomi 12-palcovými monitormi. Už samozrejmosťou sú zadné záclonky, bez nich by to ani nebolo ono. Cenovku zatiaľ neprezradili, lacné to však pri všetkých príplatkoch na úrovni Rolls-Royce určite nebude.

Zdroj foto: Rolls-Royce

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 9 obrázkov