Na budúci rok je naplánovaná verzia s dvojicou elektromotorov a výkonnejšími batériami. Tá ponúkne predovšetkým dlhší dojazd. 

Tesla Model 3 ide na dračku, pritom ho stále nekúpite :)

Tesla Model 3 začnú predávať onedlho. Ak by ste ho teraz objednali, dostanete ho najskôr o rok. Tesla totiž eviduje 400 000 objednávok, 131 000 z nich dokonca prišlo predtým, než sa o aute vedelo čokoľvek bližšie. Tým ľudom za prejavenú dôveru automobilka doručí prvotné skice modelu s poďakovaním od Elona Muska. Do konca roka 2017 by chceli vyrobiť 200 000 kusov. 

Smutnou správou je, že na rozdiel od Modelu S si majitelia Modelu 3 budú musieť platiť za nabíjanie superchargerom a dokonca sa diskutuje o tom, či im bude vôbec sprístupnený.

Minimalistický prístup k dizajnu interiéru je v tomto prípade dotiahnutý do dokonalosti. Okrem volantu a 15“ dotykového displeja vám do oka nepadne prakticky nič. Ani len prístrojovú dosku, či prieduchy, aj keď ich tam nepochybne nájdete. Zaujímavá bude tiež cena. Tá základná by nemala výrazne prevýšiť 30 000 €.

Tesla Model 3 vnútri vyzerá skutočne ako z budúcnosti. Prístrojová doska neobsahuje na pohľad skoro nič, len volant a dotykový displej. Vďaka tomu je veľmi jednoduchá a tvarovo elegantná.
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov