KV Detail zimna akcia

Výhodou programu je ojedinelá dekontaminácia laku, čiže odstránenie tuhých mikročastíc asfaltu, živice, brzdného prachu a i., ktoré po umytí ostávajú prilepené na povrchu laku. (Čo je dekontaminácia laku?) Bez dekontaminácie sa lak s týmto znečistením zavoskuje. Po dekontaminácii je lak dokonale hladký, pripravený na zavoskovanie. Tuhý vosk pri následnom umývaní pH neutrálnym šampónom bez predumývačov vydrží bez problémov do letných mesiacov. Preto dajte pozor najmä pri návšteve autoservisu a požiadajte personál nech vozidlo neumývajú, aby agresívnym šampónom vrstvu vosku nenarušili. Možno Vás príjemne prekvapia a povedia, že aj oni umývajú pH neutrálnym šampónom :)

KV detial dekontaminacia laku

Dekontamináciou laku 2x ročne v kombinácii s voskovaním zabezpečíte autu výbornú kondíciu karosérie na dlhé obdobie.

Okrem mimoriadne kvalitného vosku personál v KV Detail v rámci zimnej akcie aplikuje nanotechnológiu na sklo, teda tzv. "tekutý stierač". Jeho výhodou je, že voda pri rýchlostiach cca nad 70 km/h náporom vetra sama steká zo skla a zabezpečuje dobrý výhľad počas upršaných a usnežených dní. Ďalšou výhodou je, že sklo sa rýchlejšie "odškrabe", lebo sneh/ľad nebudú na tak skle silne prilepené. Súčasťou programu je kompletné čistenie interiéru - vysávanie, čistenie plastov, priečinkov, pedálov a skiel.

Pozor, akcia platí do 20.12.2014. 
Objednajte sa preto čím skôr na 0907 079 922 alebo info@kvdetail.sk

KV Detail cistenie interieru

Súčasťou špeciálnej akcie prípravy auta na zimu je okrem čistenia interiéru aj nanesenie tekutých tieračov na všetky okná.