nanosterile - revolucne dezinfikovanie interieru auta

Dezinfikovanie interiéru auta NANOSTERILE je nástrek ochrannej vrstvy nano častíc oxidu titaničitého (TiO2) a  striebra (Ag), ktoré sú schopné ničiť baktérie, víry, plesne, prach, zápach a chemické látky uvoľňované do prostredia. Technológiu vyvinuli v Japonsku a má viacero patentov. Biocídne účinky TiO2 výrazne zlepšujú ochranu zdravia človeka v danom prostredí (zároveň znižujú chorobnosť zamestnancov). V prírode je látka TiO2 bežne. Jej účinnosť je tým vyššia, čím sú jej častice menšie (NANOSTERILE využíva častice priemeru len 2-3 nm), momentálne najmenšie častice, ktoré sa podarilo umelo vyrobiť. Nanočastice striebra ovplyvňujú látkovú výmenu bunkového systému baktérií a potláčajú ich dýchanie. Na ľudské bunky pritom nepôsobia toxicky.

Veľa času nezaberie

Aplikácia na vyčistený interiér trvá približne 30 - 45 min, v závislosti od veľkosti vozidla. Nanosterile je vhodný na všetky povrchy vnútri auta, teda nie len na textilné, či kožené čalúnenie, ale aj na podlahové koberce, tapacírovanie a dokonca aj na okná zvnútra. Garantovaná doba funkčnosti je 2 roky. Ak ste alergik, astmatik, alebo vo vozidle cestujú deti, Nanosterile ponúka ideálne riešenie ako trvale ochrániť svoje zdravie a biologickú kvalitu v interiéri. V prípade, že v aute vozíte psy, alebo iné zvieratá, vďaka Nanosterile bude vnútri výrazne menší, alebo dokonca žiaden zápach. Technológia funguje rovnako, ako by vozidlo bolo trvale ozónované po dobu 2 rokov.

nanosterile - revolucne dezinfikovanie interieru auta

Čím menšie častice, tým vyššia účinnosť. NANOSTERILE využíva častice priemeru len 2-3 nanometre, momentálne najmenšie častice, ktoré sa podarilo umelo vyrobiť.

Aplikácia na vyčistený interiér trvá približne 30 - 45 min, v závislosti od veľkosti vozidla. Nanosterile je vhodný na všetky povrchy vnútri auta, teda nie len na textilné, či kožené čalúnenie, ale aj na podlahové koberce, tapacírovanie a dokonca aj na okná zvnútra. Garantovaná doba funkčnosti je 2 roky. 
nanosterile - revolucne dezinfikovanie interieru auta

Technológiu Vám ochotne aplikuje certifikovaný partner, ružinovská ručná autoumyváreň KV Detail. Cena aplikácie začína na 59,- Eur s Dph, v cene je už zahrnuté bežné čistenie interiéru (vysávanie, plasty, okná). Ak je interiér Vášho auta znečistený viac a je potrebné hlbkové čistenie kože, alebo tepovanie. Cena aplikácie Nanosterile je 79 €. Personál KV Detail ochotne poradí.

Viac informácií o Nanosterile www.nanosterile.eu