Top stav, nikdy nebúrané, garážované - to sú asi tri najčastejšie atribúty každého inzerátu jazdného auta u nás a v Čechách. Sú tak sprofanované až prefláknuté, že inzertné portály by snáď pre uľahčenie predávajúcim mohli tieto tri slová vypĺňať do každého inzerátu jazdenky automaticky. Bolo by zaujímavé sledovať, koľkí by sa rozhodli ich dobrovoľne zmazať. Medzičasom je vlastne celkom jedno, či práve tieto slová v inzeráte sú, alebo nie. Absolútne sa im už nedá veriť.

Neriešte samé dvojky v nadpise, vôbec nie sú podstatné. Zamerajte sa na odkaz, ktorý Škoda Fair Repair zasiela. Ide aj o vašu bezpečnosť. Vo všeobecnosti sa toto totiž netýka len českého výrobcu, ale každého auta.

Škoda Auto prichádza s novou aktivitou Fair Repair. Jej úlohou je presvedčiť verejnosť, že naozaj veľmi záleží na tom, kde a ako vám búrané auto opravia. Mohol by som tu písať siahodlhé prednesy o tom, čo všetko program Fair Repair urobil, čo zistil a čo dokazuje. Ale načo toľko písmien a únavného čítania, keď si môžete pozrieť vcelku zaujímavé video. Venujte tomuto krátkemu 10 minútovému filmu pozornosť. Snáď sa na lacnú a rýchlu opravu svojho poškodeného auta od teraz začnete pozerať inak. Hlavne ak nie ste rozhodnutí sa ho okamžite zbaviť. Na vlastnej bezpečnosti by ste ozaj šetriť nemali. Áut môžete mať za život desiatky, no desiatky životov máte len v počítačovej hre!

 

Ak vás táto téma zaujala a vo veci sa trochu orientujete, stiahnite si krátky a poučný leták:

 

Škoda Fair Repair leták