Nový program doplnkov a úprav sa týka modelov Carrera a Carrera S. Prednej časti dominuje dvojdielny nárazník so spojlerom a deličom vzduchu. Okrem aerodynamickej úlohy zamedzovania prúdenia veľkého množstva vzduchu pod auto v rýchlostiach má aj optickú úlohu, športiak na pohľad výrazne znižuje. Zaujímavým prvkom sú dve malé dvojité krídelká uložené po stranách nárazníka. Dávajú kupé spolu s lemami hlavných svetiel novú dynamiku a štýl.

Nádherná úprava neprínáša žiadne zlepšenie dynamiky. Na to si ešte s úpravami motorov budeme musieť trošku počkať.

Zadok je v typickom TechArt rukopise. Veľký hranatý zadný spojler so zalomenými krajmi a vstavaným brzdovým svetlom v odtrhovej hrane pod ním. Nižšie je nárazník doplnený o decentný difúzor. Rovnako nové sú aj ďalšie drobnosti, ako napríklad kryty vonkajších spätných zrkadiel. TechArt pre novú generáciu Porsche 911 ponúka okrem optických doplnkov aj nový výfukový systém. Okrem atraktívneho vzhľadu sľubuje výrobca aj mimoriadne atraktívny zvukový prejav športiaku

V typicky TechArt 5-lúčovom štýle ponúka úpravca na kupé 20, alebo aj 21 palcové disky kolies v dvoch dizajnoch. Jedny sa volajú Formula, druhé kované označujú Formula III s dvojlúčovým dizajnom. Ponúkajú úsporu 15% hmotnosti v porovnaní so sériovým zliatinovým diskom. Pre úsporu hmotnosti samotného auta to síce nie je nijako radikálny rozdiel, ale zníženie neodpruženej hmotnosti musí byť na jazdných vlastnostiach zreteľný. Väčšie 21" disky z podstatnej časti vypĺňajú blatníky a opticky robia auto ešte svalnatejším.

Pohľad na obrázky interiéru prezradí, že tu sa individualizácii medze tiež nekladú. Tie najlepšie materiály sú skombinované s kontrastnými farbami. V prípade showcar pre autosalón v Ženeve je to čierna koža, alcantara a hrubá žltá niť. Niektoré časti vnútra sú schválne matné, prípadne vyrobené z karbónových vlákien. Vodič má k dispozícii 3 lúčový volant TechArt so vstavanými páčkami radenia pre prevodovku PDK. Cenu tohto kitu výrobca neprezradil, no súdiac podľa cenoviek ich ostatných kitov, či doplnkov si buďte istí, že aj v tomto prípade sa bavíme o niekoľkých desiatkach tisíc Euro. TechArt na svoju prácu používa nie len najkvalitnejšie materiály, ale všetky doplnky aj homologuje a za to si dá dobre zaplatiť.