Norove kúsky si na youtube získali obdiv a ohromnú sledovanosť. Jeho vyvádzanie na Jankovom Vŕšku v roku 2010 má vyše 380 000 pozretí. Podobné šalenie za volantom BMW M3 E46 na Morris Cup 2010 malo za prvý týždeň viac než 10 000 pozretí! To sú čísla, na ktoré by smelo mohol byť hrdý aj veľký Rytmaus, more.

Iste vám neušlo, že Morris Cup 2012 na Jahodnej pri Košiciach sa jazdil práve uplynulý víkend. Je teda najvyšší čas priniesť vám znova trošku adrenalínu, kumštu, vodičského božstva a nepochopiteľného ovládania ešte väčšieho, ešte ťažšieho a podstatne silnejšieho auta v oblasti, ktorú nie len škola šmyku, ale aj dopravní analytici či súdny znalci opisujú termínom - za limitom. Uctite si Nora Kováčika a jeho BMW M6:

Predstavovať našincovi jazdca Nora Kováčika je ako predstavovať tínedžerovi playstation. Noro je schopný driftovať v rýchlostiach nad sto v miestach, kde sa ostatní idú posrať z takej rýchlosti v stope.

Aby ste sa nemuseli prehrabávať nekonečnom youtube.com, tu sú pre vás pamätihodné zábery na Norove jašenie na Jahodnej 2010 a Jankov Vŕšok z rovnakého roka. Riadne zimomravky prajem a chalani, nezabudnite to ukázať svojim maminkám, manželkám a frajerkám. Povedzte im, že keď nebudú poslúchať, začnete takto jazdiť aj vy! :)

Noro tvrdí, že ísť takto šmykom je oveľa menší stres ako ísť nakádačku v stope. Tvrdí, že jeho všetkými tak obávaný šmyk už neprekvapí. On ho už má... No povedzte, je on normálny?!