Ak ste podľa výrobcu a exkluzivity očakávali vesmírnu cenu, mýlili ste sa, rovnako ako my! Tento krásny bike stojí veľmi rozumných 1 575 € a do SR ich BMW dodá len 16 ks. Nevezmete si jeden?

BMW M Bike je výnimočnou kombináciou moderných technológií a exkluzívneho dizajnu. Diskové brzdy, elegantný antracitový matný rám s logom M, unikátne prevedenie obručí či rukovätí a kožené sedadlo s ozdobným motívom v červenej farbe. Bicykel je predstaviteľom M Collection – kolekcie, ktorú podobne ako každé BMW M charakterizuje výnimočnosť a unikátnosť.

Vďaka aj vysokým prevodovým pomerom dokáže bicykel vyvinúť veľkú rýchlosť. Sedadlo BMW M Bike zdobené motívom v červenej farbe je vyrobené z najkvalitnejšej kože a ponúka nielen výnimočný komfort, ale aj bezproblémovú kontrolu riadenia. Vstavaný prevodový systém od výrobcu Shimano SLX je ľahký a zároveň odolný. Odpružená vidlica predného kolesa Manitou Match je trvácna a diskové brzdy sa vždy postarajú o bezpečné zastavenie bicykla. Od júna 2010 sa BMW M Bike stane súčasťou ponuky vybraných dealerov BMW v rámci špeciálnej limitovanej série. Na Slovensko príde len 16 ks.

Fakty a čísla BMW M bike

Veľkosť rámu:
M:  46 cm (výška 162–178 cm),
L:   51 cm (výška 175–185 cm),
XL: 55 cm (výška 183–195 cm),
Rám: hliník, predné odpruženie, dizajn BMW
Vidlica: Manitou Match, zdvih: 80 mm
Váha: 12,9 kg
Cena: 1 575Euro s DPH.